Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Şu Anda Sokağa Çıkabilir miyim? Kafa Karışıklığını Gideren Site

Şu Anda Sokağa Çıkabilir miyim? Kafa Karışıklığını Gideren Site

Şu Anda Sokağa Çıkabilir miyim? Kafa Karışıklığını Gideren Site

Son gelen yasaklardan sonra kafalar karıştı değil mi? Şu Anda Sokağa Çıkabilir miyim? Sitesi ile bu kafa karışıklığını giderebilirsiniz…

Yaşanan pandemi ikinci dalga ile geri gelmiş olarak görülüyor. Hatta ikinci dalganın birinci dalgadan çok daha kötü bir şekilde hayatımıza girdiğini görüyoruz. Bu dönemde temastan kesinlikle uzak durmak zorundayız. Elimizden geldiğince sokağa çıkmamalı ve bu süreci bu şekilde atlatmalıyız. Zira COVID-19 virüsü hepimizi, en çokta anne ve babamızı tehdit ediyor. Hükumetimiz artan vakalardan sonra bazı tedbir kararları aldı ve bugün de bu yasaklar uygulanmaya başladı. Uygulanan yasaklar biraz kafa karıştırdı. Peki şu anda sokağa çıkabilir miyim? Diye kendinize soruyor musunuz?

O zaman bu site tam olarak sizin istediğiniz cevabı verecek. Zira suandadisaricıkabilirmiyim.com diye bir site yapıldı ve sizin o anda dışarı çıkıp çıkamayacağınızı size söylemeye başladı. Böylece kafa karışıklığı da gideriliyor. Sitenin çalışma prensibi çok basit. Siteyi açtığınızda size yaşınız soruluyor. Bununla birlikte çalışıp çalışmadığınız da soruluyor. Haberin yazıldığı saat itibariyle biz kendimize bu testi yaptığımızda çıkan sonuç şu oldu.

Siz de evde bu konuda sorun yaşıyorsanız bu uygulamayı ya da siteyi kullanarak o saatte dışarıda kalmanızın yasak mı yoksa değil mi olduğunu kontrol edebilirsiniz. Açıkçası bu alınan önlemler yeterli olacak mı? Bilemiyoruz ama yaşanan son gelişmelerden sonra sağlık çalışanlarının da iş yoğunluğu hiç olmadığı kadar arttı.

Tüm sağlık çalışanları, iyi ki varsınız…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.