Ana sayfa » Mobil » Huawei Enjoy 20e Snapdragon 460 ile geliyor işte özellikleri

Huawei Enjoy 20e Snapdragon 460 ile geliyor işte özellikleri

Huawei Enjoy 20e Snapdragon 460 ile geliyor işte özellikleri

Qualcomm’a Huawei akıllı telefonlar için çip satma lisansı verilmesinden sonra ilk Snapdragonlu telefon çalışmaları hızlandı ve Huawei Enjoy 20e geliyor.

ABD yaptırımları ile boğuşan Huawei sağlam adımlar atmaya devam ediyor. Qualcomm tarafından Huawei akıllı telefonlar için çip satma lisansı alması ile birlikte ilk Snapdragonlu Huawei telefonun üretim süreci başladı. Gelen bir sızıntıya göre ilk Snapdragonlu Huawei akıllı telefon çok kısa süre içinde satışa sunulacak. Satışa sunulması beklenen telefonun Huawei Enjoy 20e olacağı tahmin ediliyor.

Huawei Enjoy 20e özellikleri ve çıkış tarihi

Qualcomm’un almış olduğu çip satma lisansı sadece 4G çipler ile sınırlı. Bu nedenle telefonun Snapdragon 460 ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca telefonun iki versiyon halinde 4GB RAM 128GB dahili depolama alanı ve 6GB RAM ve 128GB depolama alanı şeklinde satışa sunulması bekleniyor. Telefonun bir HD + ekrana sahip olması bekleniyor fakat çentik, delik veya çerçeve olup olmayacağı konusunda net bir bilgi yer almıyor. Telefonda 10W şarj destekli 5000mAh pil yer alması bekleniyor. Bu da tek şarj ile iki günlük kullanım imkanı sunuyor fakat 10W olması nedeniyle şarjın yüzde yüz dolma süresi biraz uzun olacak.

Huawei Enjoy 20e

Firma tarafından lansman tarihi henüz verilmedi fakat telefonun yıl sonuna kadar tanıtılması ve kısa süre içinde satışa sunulması bekleniyor. Huawei hayranlarının merakla beklediği ilk Snapdragonlu telefonlar bakalım beklentileri karşılayabilcek mi?

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.