Ana sayfa » Samsung » Galaxy S21 BIS Sertifikasını Aldı! Belki Yarın Belki Yarından Da Yakın

Galaxy S21 BIS Sertifikasını Aldı! Belki Yarın Belki Yarından Da Yakın

Galaxy S21 BIS Sertifikasını Aldı! Belki Yarın Belki Yarından Da Yakın

Samsung’un en yeni amiral gemisi Galaxy S21, çeşitli sertifikalarını geçmesinin ardından şimdi de BIS sertifikasını aldı. İşte detaylar;

Galaxy S21 serisi hakkında sızıntılar dur durak bilmiyor. Belki de Koreli şirketin bugüne kadar en çok sızan telefonları olan bu seri, söylentilere göre Ocak ayında gün yüzüne çıkacak. Ancak lansman öncesinde yeni bir sızıntı tekrardan gündeme düşüyor. Bir süredir çeşitli render görüntüleri ve sızıntılarıyla karşımıza çıkan Galaxy S21, şimdi de BIS sertifika sitesinde boy gösteriyor. Bu da demek oluyor ki lansmana artık bir adım daha yakınız…

SM-G991B model numarası ile BIS sertifika sitesinden geçen S21, cihazın Ocak ayında tanıtılacağını destekleyen bir diğer etkenlerden oldu. Zira daha önceki sertifika siteleri de, bu telefonların Ocak ayında tanıtacağını destekleyen en büyük örneklerden biriydi.

Tüm iddialara ve söylentilere göre Samsung, yeni amiral gemilerini toplam üç model olarak piyasaya sürecek. Bunlar; Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra’dan oluşacak. Aynı zamanda bu serideki tüm modeller; Exynos 2100 ve Snapdragon 875 yonga setinden güç alacak. Tabii bu yonga setleri farklı pazarlara göre değişiklik gösterecek.

Diğer yandan serinin en iyi modeli olması beklenen S21 Ultra;  6.8 inç LTPO ekran ile donatılacak. Aynı zamanda 120Hz yenileme hızıyla da gücüne güç katacak. Bunun yanı sıra S-pen ile gelmesi beklenen bu telefonda; 108+12+10+10 megapiksellik, dörtlü kamera kurulumuna yer verilecek. Son olarak pil kapasitesi de 5.000 mAh olacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.