Ana sayfa » Mobil » Samsung Galaxy Xcover 5 Göründü! Sağlamın da Sağlamı Geliyor

Samsung Galaxy Xcover 5 Göründü! Sağlamın da Sağlamı Geliyor

Samsung Galaxy Xcover 5 Göründü! Sağlamın da Sağlamı Geliyor

Hem sağlam, hem güncel donanımlı hem de en son yazılıma sahip bir telefon mu istiyorsunuz? Samsung Galaxy Xcover 5 tam aradığınız telefon…

Sağlam telefon kullanmak ister misiniz? Sıradan bir kullanıcıysanız bu sorunun cevabının hayır olduğunu duyar gibiyiz. Zira sağlam telefonların kalın, eski donanım ve tasarımdan uzak ürünler olduğunu bugüne kadar gördük. İşte Güney Koreli üretici Samsung Galaxy Xcover 5 ile bu durumu değiştirmek istiyor. Sıradan bir kullanıcının sağlam bir telefon ile işi olmasa da bu tarz telefonları arayan ve kullanmak isteyen birçok kişi var.

Özellikle zor koşullarda çalışan kişilerin tercihi olan bu telefonları bulmak artık pek kolay değil. Bu konuda CAT ve Samsung markaları ciddi anlamda yarışıyorlardı. Samsung yeni Xcover 5 modeli ile öne çıkacak gibi görünüyor. Zira Samsung 5G destekli sağlam bir telefon hazırlıyor. Yonga seti tarafında ise Exynos 880, Snapdragon 765 veya Snapdragon 690 yonga setlerinden birisi kullanılacak. En muhtemel seçenek ise Exynos 880 olarak görülüyor.

SM-G501B model numaralı telefon Android 11 işletim sistemi ile göründü. Hem yonga seti, hem de yazılımı ile tüm sağlam telefonlara fark atmayı başaracak olan yeni nesil Galaxy Xcover 5’in kısa bir süre içinde tanıtılması bekleniyor. Özellikle camının kırılmalara karşı ciddi bir mukavemet sağlayacağı da gelen bilgiler arasında. Telefonun fiyatını ise kısa bir süre sonra öğreneceğiz gibi görünüyor. Zira gelen bilgilere göre Samsung yeni yıl gelmeden bu ürünü pazara sunmak istiyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.