Ana sayfa » Mobil » Ay Lütfen Olabilir mi Öyle Bir Şey? Belkin Kablosuz Şarj…

Ay Lütfen Olabilir mi Öyle Bir Şey? Belkin Kablosuz Şarj…

Ay Lütfen Olabilir mi Öyle Bir Şey? Belkin Kablosuz Şarj…

Amerikan şirketi Belkin kablosuz şarj cihazı ile geliyor. Akıllı saat ve telefonlar için ürettiği TrueFreedom Pro yakında satışa sunulacak.

Belkin, Boost Charge TrueFreedom Pro Kablosuz Şarj Cihazı ve Boost Charge UV Sanitizer olmak üzere iki yeni ürünü duyurdu. Belkin, birinci sınıf şarj cihazı dahil olmak üzere şarj aksesuarlarıyla tanınır. Boost Charge TrueFreedom Pro kablosuz şarj cihazı, Qi şarj standardını uygular ve kullanıcıların şarj paneline herhangi bir yerine iki adede kadar Qi özellikli cihazı yerleştirmesine ve her cihaza aynı anda 10W güç iletmesine olanak tanıyan tam yüzey şarjı sunar.

TrueFreedom Pro, yapı açısından, panelin herhangi bir yerindeki cihazlara akıllıca tutarlı güç sağlayan 16 ayrı şarj bobini içerir. Bu tür bir tasarımla, diğer birçok kablosuz şarj cihazında gerekli olduğu gibi, şarj etmeye başlamak için cihazları mükemmel şekilde hizalamanıza gerek yoktur. Şarj cihazında ayrıca şarj durumunu gösteren iki LED ışığı bulunur. Ayrıca, dış tasarımda gümüş krom vurgular ve deri benzeri bir kaplama vardır.

TrueFreedom Pro kablosuz şarj cihazının yanı sıra Belkin, Boost Charge UV Sanitizer ve Wireless Charger’ı da duyurdu. Adından da anlaşılacağı gibi cihaz, anti bakteriyel özelliklere sahip kablosuz bir şarj cihazıdır. Belkin, bakteri seviyesini% 99.99’a kadar düşürdüğünü iddia ediyor. Bu, paketlediği iki dahili UV-C LED ışığı kullanılarak elde ediliyor. Kompakt cihaz, telefonları ve diğer küçük, gözeneksiz öğeleri içine yerleştirerek sterilize etmek için kullanılabilir. Cihazları sterilize ederken, ayrıca yerleşik 10W kablosuz şarj cihazı sayesinde cihazları kablosuz olarak şarj ediyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.