Ana sayfa » Mobil » Wahoo Elemnt Rival akıllı saat tanıtıldı Garmin’e rakip geliyor

Wahoo Elemnt Rival akıllı saat tanıtıldı Garmin’e rakip geliyor

Wahoo Elemnt Rival akıllı saat tanıtıldı Garmin’e rakip geliyor

Fitness markası Wahoo’nun, sporcular için olan ilk GPS özellikli Wahoo Elemnt Rival akıllı saat tanıtımını yaptı ve satışa sundu.

Kurulduğu 2009 yılından itibaren bisiklet bilgisayarları ve kalp atış hızı sensörleri üreten firma akıllı saat sektörüne giriş yaptı. Firma bu anlamda Wahoo Elemnt Rival akıllı saat tanıtımını yaptı. Akıllı saat Garmin ve Polar gibi yerleşik spor saat markaları ile rekabet etmeye hazır görünüyor. Özellikle spor aktiviteleri için tasarlanmış olan akıllı saat tasarımı ile de dikkat çekiyor.

Wahoo Elemnt Rival akıllı saat özellikleri ve fiyatı

Akıllı saatin üzerinde 1,2 inç ekran 240 x 240 piksel çözünürlüğe sahip bir ekran bulunuyor. Üzerinde bulunan bluetooth özelliği ile akıllı telefonunuz ile eşleştirmeniz mümkün. Telefonun temel özellikleri, triatlon, koşu antrenmanı ve diğer çoklu spor kombinasyonları gibi çeşitli sporlarla düzenli olarak uğraşan bireylere ve sporculara yönelik olarak tasarlanmıştır. Saatin ana özelliği, herhangi bir kullanıcı müdahalesi olmadan koşma, bisiklete binme ve diğer görevler arasında otomatik olarak geçiş yapmanızı sağlayan yumuşak bir geçiştir. Saat mobil uygulaması senkronizasyona izin verir. Ayrıca kullanıcının dikkati dağılmadan antrenmana odaklanmasını sağlar. Saat standart modda 14 gün ve GPS her zaman açıkken 24 saat pil ömrüne sahiptir.

"<yoastmark

Firmadan açıklanan bilgiye göre akıllı saatin satış fiyatı 379 dolar açıklandı. Bakalım firma sektörün önde gelen akıllı saat üreticilerinden Garmin ve Polar ile rekabet edebilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.