Ana sayfa » Mobil » Redmi Note 7 Serisi İçin Güncelleme Vakti!

Redmi Note 7 Serisi İçin Güncelleme Vakti!

Redmi Note 7 Serisi İçin Güncelleme Vakti!

MIUI 12 güncellemesi Hindistan’da Redmi Note 7 serisi için yayımlandı. Şimdilik Hindistan’da güncellenen serinin global cetveli merak konusu.

Redmi Note serisi, Redmi A serisinden sonra her zaman Xiaomi’nin en çok satan akıllı telefon modelleri olmuştur. Buna rağmen, bu cihazlar yeni sistem güncellemelerini almak için genellikle geç kalıyor. Örneğin, Redmi Note 7 serisi, MIUI 12 güncellemesini şimdilik yalnızca Hindistan’da almaya başladı.

Xiaomi, Redmi Note 7 serisini Şubat 2019’un sonunda Hindistan’da piyasaya sürdü. Telefonlar, Android Pie tabanlı MIUI 10 ile giriş yaptı. Serideki üç telefonun tümü daha sonra o yıl MIUI 11’e güncellendi.

MIUI-12

Ancak şirket, bu cihazlara yalnızca Haziran ayı sonlarında Android 10 güncellemesini yayınlamaya başladı ve ardından Ağustos ayında daha geniş bir kullanıma sunuldu. Aynı ay içinde Redmi Note 7 Pro, Çin’de MIUI 12 güncellemesini almaya başladı ve Eylül ayında daha fazla bölgeye genişletildi. Ardından Ekim ayı sonlarında MIUI 12 güncellemesi Redmi Note 7 ve Redmi Note 7S için kullanıma sunuldu. Bir ay sonra Kasım ayında, bu iki telefon şimdi aynı güncellemeyi Hindistan’da almaya başladı.

Bu iki akıllı telefon temelde farklı birincil kameralara sahip aynı telefon olduğundan (12MP’ye karşı 48MP), aynı yazılım yapısını çalıştırırlar. Bu nedenle, MIUI 12 güncellemesi, V12.0.1.0.QFGINXM derleme numaralı onlar için yaygındır.

Şu anda güncelleme Kararlı Beta biçimindedir, yani yalnızca sınırlı kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Bu ilk kullanıcılar herhangi bir önemli sorunla karşılaşmazsa, güncelleme önümüzdeki günlerde daha fazla kullanıcıya sunulacaktır.

Güncellemeleri bölgeyi Hindistan’a çevirip kontrol edecekler onlayn mı?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.