Mobil Kasım 19, 2020 15:00

Tüm Bildiklerinizi Unutun, Redmi Note 9T Geliyor!

Xiaomi, Redmi serisiyle birlikte satış rekorları kırarken Redmi Note 9T müjdesini de verdi. Telefonda kullanılacak yonga seti sürpriz oldu.
Tüm Bildiklerinizi Unutun, Redmi Note 9T Geliyor!

Xiaomi’nin alt markası Redmi, Redmi Note 9 5G serisini Çin’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Marka henüz lansman tarihini açıklamadı, ancak cihazlar zaten birçok kez sızdırıldı. Bunlardan birinin de küresel pazarlarda Redmi Note 9T olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu yakışıklı SIRIM sertifika bürosunda görüldü.

Xiaomi, dünya çapında Redmi 9 ve Redmi Note 9 serisi şeklinde birkaç Redmi akıllı telefonu piyasaya sürdü. Ancak, ülkede 5G telefonlarla ilgili baz istasyonu problemi olduğundan ikincisi Çin’de piyasaya sürülmedi.

Bu nedenle Redmi, ülkede Redmi Note 9 5G ve Redmi Note 9 Pro 5G’den oluşan özel bir 5G serisini piyasaya sürecek. İlki M2007J22C model numarasını taşımaktadır. Ayrıca FCC’ye göre M2007J22G model numaralı 9T modeli uluslararası pazarlarda piyasaya sürülecek.

Bu telefon artık IMDA ve EEC’ye ek olarak Malezya’nın SIRIM (Malezya Standart ve Endüstriyel Araştırma Enstitüsü) sertifikasını da geçmiştir. Ayrıca, FCC belgelerinde bulunan IMEI numarası da C-DOT CEIR IMEI doğrulaması ile kaydedilmiştir. Bu, bu akıllı telefonun Hindistan dahil Asya pazarlarında piyasaya sürüleceği anlamına geliyor.

TENAA, FCC ve 3C’ye göre, yaklaşan Redmi Note 9T, MediaTek Dimensity 800U, 6,53 inç IPS LCD FHD + paneli, 4GB / 6GB / 8GB RAM, 64GB / 128GB / 256GB dahili depolama, 48MP üçlü kamera kurulumu, 13MP ile birlikte gelecek özçekim kamerası, Android 10 tabanlı MIUI 12, NFC, 5000 mAh pil ve 22.5W hızlı şarj özelliklerine sahip olacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.