Ana sayfa » Akıllı Telefon » Siz Hala Çentikli Telefon mu Kullanıyorsunuz? ZTE Axon 20 5G Extreme Resmileşti

Siz Hala Çentikli Telefon mu Kullanıyorsunuz? ZTE Axon 20 5G Extreme Resmileşti

Siz Hala Çentikli Telefon mu Kullanıyorsunuz? ZTE Axon 20 5G Extreme Resmileşti

Dünyanın ilk ekran altı kameralı telefonuyla karşımıza çıkan ZTE, şimdi de ikinci modeli Axon 20 5G Extreme Edition modelini duyurdu

Yenilikçi bir yol izleyen ZTE, önümüzdeki günlerde bizleri ikinci kez şaşırtarak yeni ekran altı kameralı telefonunu duyuracak. Henüz daha kendi dışında hiçbir üreticinin yapamadığı ekran altı kamera teknolojisi, ZTE tarafından ikinci kez kullanılarak piyasaya tekrardan sürülecek. Hatırlarsınız Çinli üretici geçtiğimiz Eylül ayında, dünyanın ilk ekran altı kameralı telefonu olan Axon 20 5G modelini tanıtmıştı. Şimdi ise şirket bunun bir üst versiyonu olan, Axon 20 5G Extreme Edition modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Öbürleri daha seyrede dursun.

Axon 20 5G Extreme Edition modeli, tıpkı Xiaomi’nin Mi 10 Extreme modeli gibi özel olarak geliştiriliyor. Global olarak muhtemelen farklı bir isim etiketi taşıyacak olan bu telefon, turuncu bir arka panele sahip olacak. Ayrıca telefonun arka köşesinde büyükçe bir Axon etiketi yer alacak. Buna ek olarak cihaz, dikdörtgen tasarımına sahip dörtlü bir kamera kurulumu ile donatılacak. Ancak çözünürlükleri hakkında henüz net bir bilgi yok.

İşlemci olarak ise Extreme adıyla gelen Axon 20 5G’nin, amiral gemisi bir yonga seti kullanması bekleniyor. Zira piyasada bu isim ile anılan pek çok telefonda, Snapdragon 865 ya da 865 Plus yonga setleri bulunuyor. Şu anda şirketin posterini yayınladığı bu telefon hakkında bildiklerimiz bu kadar. Ancak lansmanın yıl bitiminden önce yapılması bekleniyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.