Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 18, 2020 8:30

Dynabook C40 ve C50 modelleri cepleri sevindirecek

Pandemide bilgisayar kullanma alışkanlığımız ciddi anlamda arttı. Dynabook C40 ve C50 modelleri ise fiyatı ile birçok kişiyi sevindirecek.
Dynabook C40 ve C50 modelleri cepleri sevindirecek

Yaşanan pandemi sonrasında birçok kişi evden çalışmaya başladı. Çocukları olan aileler ise çocuklarının online ders ile okullarına devam etmesini sağlıyor. Bu dönemde PC kullanımı ciddi anlamda arttı. Dynabook C40 ve C50 modelleri ise hem ofis hem de aileler için farklı ve uygun çözümler sunacak gibi görünüyor.

Yeni 14 inç C40-H uygun fiyat ve mobiliteyi ustalıkla birleştirirken 15 inç C50-H modeli ise yeni işlemci, ekran, bellek ve depolama seçenekleri ile güncellendi. Her iki model de kullanıcıların günü verimli bir şekilde tamamlayabilmelerini sağlayacak gerekli tüm araçları bütçeyi sarsmadan sunuyor. Satellite Pro C40-H ve C50-H’nin, 10 Nesil Intel® Core işlemci, 16 GB’ye* kadar DDR4 RAM ve 512 GB’ye kadar yüksek hızlı SSD depolama seçenekleri bulunuyor.

Satellite Pro C40-H, hareket halindeki kullanıcılar ve mobil yaşam göz önünde bulundurularak tasarlandı. Cihaz 1,55 kg ağırlığı ve 18,9 mm kompakt form faktörüyle kolayca taşınabiliyor. 10 saate kadar kullanım sağlayan pil ömrü Satellite Pro C40-H’yi hareket halindeki profesyoneller ve öğrenciler için güvenilir bir yol arkadaşı haline getiriyor. Dar bir çerçeve içerisindeki 14 inç LCD HD veya FHD ekranına sahip olan Satellite Pro C40-H, kapsamlı bir izleme deneyimi sunuyor.

15 inçlik kardeşi ise 9,5 saate varan pil ömrü¹ ve ileri düzey parlaklık için 250 NIT FHD ekran seçeneğiyle dikkat çekiyor. Her iki cihaz geniş klavye ve Precision Touchpad destekli ClickPad özelliğiyle gün boyu yazım ve kullanım rahatlığı sağlıyor. C50’nin ayrıca sayısal tuş takımı da bulunuyor. Yine her iki cihazın isteğe bağlı parmak izi okuyucu özellikli SecurePad seçeneği bulunuyor.

Satellite Pro C50-H Kasım, C40-H ise Aralık ayında piyasaya sunulacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.