Ana sayfa » Mobil » Samsung Başkanı Elinde Ne Var? O Nasıl Bir Şey Öyle

Samsung Başkanı Elinde Ne Var? O Nasıl Bir Şey Öyle

Samsung Başkanı Elinde Ne Var? O Nasıl Bir Şey Öyle

Samsung Başkanı yaptığı bir ziyaret sırasında elindeki telefon ile dikkatleri üzerine çekti. Peki bu telefonda neyi nesi? İşte detaylar…

Akıllı telefon pazarında katlanabilir telefonlar her geçen gün daha da popüler hale gelmeye başladılar. Bugün pazarda olan Huawei Mate X.ve Galaxy Fold 2 gibi ürünlerden ise bahsetmiyoruz. Zira bu telefonlar hem kalın, hem büyük hem de kullanımdan oldukça uzak. Katlanabilir telefonlar Motorola RAZR ve Galaxy Flip gibi tasarımında olmalı. Ya da Samsung Başkanı Lee Jae-yong elinde tuttuğu yeni şey gibi olmalı.

Samsung’un ekran teknolojisindeki başarısı ortada. Bu başarısını farklı ürünler ortaya koyarak mobil pazara sunan Güney Koreli üretici yeni bir “şey” peşinde. Bu ürünün ne olduğunu öncelikle söyleyelim. Bu ürün çift taraftan içe doğru rulo katlamalı ekrana sahip bir telefon olacak. Aslına bakarsanız bu telefon 2018 yılında ilk kez kapalı bir lansman ile tanıtılmıştı. Bugün ise sanıyoruz bu model gerçek oluyor.

Telefonun prototipi aslında buna benzeyecek. Daha önceden LetsGoDigital böyle bir paylaşım yapmıştı. Bu tasarımın da 6 inç boyutundaki telefonun 8 inç boyutuna ulaşmasını sağlayacak bir tasarım olması anlamına geliyor. 8 in. boyutundaki bir telefon ya da hybrit tablet ile ne yapılır? Dizi izlenir diye düşünüyoruz. Telefondan dizi izlemek için bu telefona 3.000 dolar verilir mi? İşte Samsung Ar-Ge ekibinin vermesi gereken karar da bu…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.