Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Samsung 7 Amiral Gemisi İçin Kolları Sıvadı Note Serisi İçin Sela Vakti

Samsung 7 Amiral Gemisi İçin Kolları Sıvadı Note Serisi İçin Sela Vakti

Samsung 7 Amiral Gemisi İçin Kolları Sıvadı Note Serisi İçin Sela Vakti

Yeni telefonları için yoğun bir mesai harcayan Samsung, 7 amiral gemisi telefon üzerine çalışıyor. Ancak Note serisinin varlığından bir haber yok

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, akıllı telefon üretiminde hız kesmiyor. Son birkaç aydır S21 serisi üzerine çalışan bu şirketin, 4 amiral gemisi model üzerine daha çalıştığı ortaya çıktı. Sızıntılarıyla tanınan  Max Weinbach, Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşım ile, Samsung’un 7 amiral gemisi model üzerine çalıştığını duyurdu. Ancak dikkatleri en çok çeken şey de, listede herhangi bir Note serisi modele yer verilmemesi oldu. Zira dünden bugüne S-pen kalemi ile gündemde olan S21 Ultra, Note serisinin biteceğinin en iyi örneği olarak gösterilebilir.

Yukarıda da göreceğiniz üzere Max Weinbach, Samsung’un; Z Fold 3, Z Flip 3, Z Fold FE ve S21 FE modelleri üzerine çalıştığını iddia ediyor. Bahsi geçen bu modeller, halihazırda çalışmaları süren Galaxy S21 serisinin yanında gelecek.

Hatırlarsınız Koreli üretici, geçtiğimiz haftalarda uygun fiyatlı amiral gemisi Galaxy S20 FE modelini piyasaya sürmüştü. Bu telefonun lansmanın da çeşitli açıklamalar yapan Samsung, FE serisinin önümüzdeki günlerde çeşitliliğinin daha da artacağını ifade etmişti. İşte bugün de ortaya çıkan bu liste, Samsung’un vaat ettiği gibi yeni FE modellerinin yakında daha fazla olacağının en büyük işaretidir. Uygun fiyatlı amiral gemileriyle de boy gösterecek olan Samsung, ilerleyen günlerde satışları ile pazara hükmedebilir.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.