Ana sayfa » Mobil » Beyler, Herif Hem Gizemli Hem Dopdolu… OnePlus 9 Pro

Beyler, Herif Hem Gizemli Hem Dopdolu… OnePlus 9 Pro

Beyler, Herif Hem Gizemli Hem Dopdolu… OnePlus 9 Pro

Yakında tanıtımı yapılacak olan OnePlus 9 Pro Geekbench’te göründü. 8 GB RAM ile geleceğini öğrendik. Peki ya diğer özellikler?

Bir dizi üreticinin önümüzdeki yılın başlarında H1 amiral gemisi telefonlarını duyurması bekleniyor. Lansmanın, Ocak ayının ikinci haftasında gelmesi beklenen Galaxy S21 serisi ile başlaması bekleniyor. OnePlus’ın ayrıca, Mart 2021 lansman tarihiyle ilgili söylentilerle birlikte OnePlus 9 serisini erken getireceği bildiriliyor. Geçen hafta bir sızıntı, OnePlus 9 serisinin model numaralarını açıkladı. Şimdi, Geekbench’te OnePlus 9 Pro ile eşleşen bir model numarasına sahip bir cihaz tespit edildi.

Cihaz, birkaç gün önce “LuBan LE2117” adı altındaortaya çıktı. Karşılaştırma kimliğinin son kısmı, OnePlus 9 Pro’nun model numarasıdır. OnePlus telefon Android 11 çalıştırır ve 8 GB RAM’e sahiptir. Anakartının kod adı “lahaina” ve sekiz çekirdekli işlemcisi 1.80GHz temel frekansa sahip. Karşılaştırma puanları, tek çekirdekli test için 1122 puan ve çok çekirdekli test için 2733 puandır.

Bir Weibo kullanıcısı tarafından yapılan karşılaştırmalı değerlendirme sonucunun daha ileri analizi, işlemcinin Snapdragon 875 olduğuna inanılan CPU yapılandırmasını ortaya koymaktadır. Amiral gemisi telefon, sekiz çekirdekli işlemcinin dört (temel) çekirdekleri 1.80GHz’de, üç (performans) çekirdek 2.42GHz’de ve bir ana çekirdek 2.84GHz’de saat hızına sahiptir.

OnePlus 9 serisi, yüksek yenileme hızlarına sahip AMOLED ekranlarla birlikte gelmelidir. Onaylanmamış raporlar, yenileme hızının 144Hz’e ulaşabileceğini söylüyor, ancak bu, standart sürüm 120Hz yenileme hızına sahipken OnePlus 9 Pro ile sınırlı olabilir. OnePlus 9 serisinin 65W hızlı kablolu şarj ve 40W hızlı kablosuz şarj desteği ile geleceği de bildirildi.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.