Mobil Kasım 16, 2020 15:00

2021’de Dev Değişim! Samsung Galaxy Fold mu Note mu?

2021 Samsung amiral gemileri listesi Galaxy Z Fold FE'yi içeriyor ancak Galaxy Note serisini içermiyor. Peki bu ne anlama geliyor?
2021’de Dev Değişim! Samsung Galaxy Fold mu Note mu?

Samsung, 2017’de ilk FE telefonunu duyurdu. Adıyla anılan Galaxy Note FE (Fan Sürümü), sonunda geri çağrılan talihsiz Galaxy Note7’nin bir yenilenmesiydi. Bu yıl Samsung, S20 serisinin daha uygun fiyatlı bir versiyonu olan Galaxy S20 FE’yi piyasaya sürdü ve daha fazla amiral gemisi telefonun FE modellerini alacağını açıkladı. Şimdi, önümüzdeki yıl için Samsung amiral gemilerinin bir listesi Galaxy Fold serisinin de bir FE modeli alacağını ortaya çıkardı.

Cihazların listesi Max Weinbach (@MaxWinebach) tarafından Twitter’da yayınlandı ve toplam yedi cihaz içeriyor ve bunlardan bazılarının duyurulmasını bekliyoruz.

Galaxy-Note-20

Liste, Galaxy S20 FE’nin halefi olması gereken Galaxy S21 FE’yi içeriyor ve ayrıca Galaxy S21 serisinin zaten bilinen üyelerinden bahsediyor. Ayrıca Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold FE var.

Listedeki tüm cihazlar arasında en çok Galaxy Z Fold FE için heyecan duyuyoruz çünkü bu büyük katlanabilir serinin daha uygun fiyatlı bir modele kavuşacağı anlamına geliyor. Ne kadara mal olacağını bilmiyoruz ama lansmanda 1500 doların altında bir fiyat etiketi makul görünüyor.

Max, tweet’e verdiği yanıtta, cihazlardan üçünün S Pen desteğine sahip olacağından bahsetti. Son sızıntılar sayesinde Galaxy S21 Ultra’nın üç cihazdan biri olduğunu zaten biliyoruz. Ayrıca, Galaxy Z Fold 3’ün Samsung’un kalemini destekleyebileceğine dair haberler de duyduk. Bir tahminde bulunacak olursak, üçüncü cihaz muhtemelen Galaxy Z Fold FE olacak.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.