Ana sayfa » Android » OnePlus 9 Serisi O Gizemli Model İle Gelmeyecek

OnePlus 9 Serisi O Gizemli Model İle Gelmeyecek

OnePlus 9 Serisi O Gizemli Model İle Gelmeyecek

OnePlus 9 serisi hakkında ortaya atılan iddia nihayet netlik kazandı. OnePlus 9 serisi, yalnızca OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro modellerinden oluşacak.

Çinli teknoloji devi OnePlus, akıllı telefon çeşitliliğini arttırmak için tüm hızıyla çalışmalarına devam ediyor. Bir yandan orta sınıf Nord modeli için çalışan şirket, diğer yandan da amiral gemisi modeli OnePlus 9 serisi için çalışmalarını sürdürüyor. Bildiğiniz üzere bir sonraki OnePlus 9 serisinin; OnePlus 9 ve OnePlus 9 Pro modellerinden oluşması bekleniyor. Ancak son zamanlarda ortaya çıkan ”LE2127” kod adlı gizemli bir model, serinin üç model olarak geleceği yönünde iddiaların da ortaya atılmasına sebep oldu. Fakat bugün ortaya çıkan yeni detaylar, bu telefonun gizemini çözdü.

Daha önce OnePlus 9 serisinin üç model olarak geleceğini iddia eden sızıntıcı; şimdi ise bu iddiasını yalanladı ve serinin yalnızca iki modelden oluşacağını belirtti. OnePlus 9 Ultra modelinin varlığından bahseden bu kişi, böyle bir telefonun olmayacağını ve diğer telefonlarında Mart 2021’de piyasaya sürüleceğini ifade etti.

OnePlus’ın yeni amiral gemileri OnePlus 9; LE2110, LE2117 ve LE2119 kod adlarıyla gelecek. Pro modeli ise, yalnızca LE2120 model numarası ile piyasaya sürülecek. Henüz test aşamasında olan bu cihazların, önümüzdeki günlerde seri üretime geçmesi bekleniyor.

Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre OnePlus 9 serisi, Aralık ayında  piyasaya sürülecek olan Snapdragon 875 yonga setinden güç alacak. Buna ek olarak 144Hz’lik ekranlar ile donatılması beklenen bu telefonlar, en az 65wat’lık hızlı şarjlar ile de desteklenecek. Ayrıca suya ve toza da dayanıklı olacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.