Ana sayfa » Mobil » OPPO INNO Day 2020 etkinliğinde neler tanııtlacak?

OPPO INNO Day 2020 etkinliğinde neler tanııtlacak?

OPPO INNO Day 2020 etkinliğinde neler tanııtlacak?

OPPO INNO Day 2020 etkinliği 17 Kasım tarihinde başlayacak. Peki bu etkimnlik kapsamında neler ta ıtılacak? Yeni neler var?

Akıllı telefon üreticilerinin yıl içinde yaptıkları konferansları sizlerle paylaşıyoruz. İşte bu tarz bir konferans ya da daha doğrusu bir lansman da OPPO tarafından yapılmaya başlandı. INNO Day adı altında yapılan bu toplantılarda OPPO’nun yeni teknolojileri kullancılara ve basına gösteriliyor. Bu yıl 17 Kasım tarihinde yapılacak olan OPPO INNO Day 2020 etkinliği ise oldukça önemli. zira mobil pazarın inovasyonlara ihtiyacı var.

OPPO’nu bu konferans sırasında bizlere yeni ne tanıtacağı oldukça merak esiliyordu ve OPPO, yavaş yavaş neler tanıtacağını bizlerle paylaşmaya başladı. Geçtiğimiz yıl OPPO Sanal Gerçeklik gözlüğü ile karşımıza çıkmıştı (satışa sunulmadı) bu yıl da Arttırılmış Gerçeklik gözlüğü ile karşımıza çıkacak. Yeni gözlüğün detayları ilk kez yayınlandı ve tasarımını da böylece görmüş olduk.

Bununla birlikte OPPO, geçtiğimiz aylarda tanıttığı ColorOS 11 güncellemesini de bizlere Beta olarak sunacak. Birçok telefonda bu güncellemenin aynı anda başlayacağı da kulislerde konuşulan detaylardan birisi. OPPO bunu yaparsa; kullanıcılardan büyük bir memnuniyet geri dönüşü alır.

Tüm bunlar ile birlikte OPPO’nun dünyanın en hızlı şarj gücü olan 125W Flash Charge adı verilen hızlı şarj desteğini de bizlere sunacağını düşünüyoruz. Bu da daha önceden tanıtılan bir teknolojiydi ama gerçek dünyada nasıl çalıştığı spesifik olarak tekrar gösterilecek gibi görünüyor.

Kısacası OPPO, 17 Kasım tarihinde yine inovasyonlarını ortaya koyacak. Heyecanla bekliyoruz…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.