Ana sayfa » Mobil » OnePlus Yeni Bombasını Patlatmaya Hazırlanıyor; Nord 2 Ufukta Görüldü

OnePlus Yeni Bombasını Patlatmaya Hazırlanıyor; Nord 2 Ufukta Görüldü

OnePlus Yeni Bombasını Patlatmaya Hazırlanıyor; Nord 2 Ufukta Görüldü

Akıllı telefon pazarının en etken şirketlerinden biri olan OnePlus, görünüşe bakılırsa Nord 2 modeli için kolları sıvamaya başlamış.

Mobil sektörde işler iyice el değiştirmeye başladı. Özellikle Çin’li üreticilerin başı çektiği bu sektörde; Xiaomi, OPPO, realme, OnePlus gibi şirketler, kıyasıya rekabete girdiler. OnePlus 7 serisinden itibaren hızlı bir yükseliş yaşayan OnePlus, daha sonra bu başarısını bütçe dostu ve orta sınıf  telefonlarında da göstermeye başladı. Bu yılın ortalarında Nord serisine start veren teknoloji devi, kısa sürede bu seriyi büyüttü ve popülaritesini de arttırdı. Bununla birlikte şirket, serinin en yeni üyesi olacağı iddia edilen Nord SE modeli üzerine çalışmaya başladı. Ancak son çıkan sızıntılar, bu telefonun yanında bir modelin daha olacağını ortaya koyuyor. Bugün yabancı basında  “Denniz” kod adı ile ortaya çıkan yeni bir telefon, Nord 2 modeli için de çalışmalara başlandığını işaret ediyor.

OnePlus’un bir sonraki Nord modeli olması beklenen Nord 2, yüksek bir fiyatlandırma ve bu fiyatın hakkını veren üstün özelliklere sahip olacak. Ancak sızıntıyı yapan kişiler, telefonun teknik detayları ile ilgili hiçbir bilgi vermiyor. Tahminlere göre OnePlus’un yeni üyesi Nord 2; Snapdragon 700 serisi yonga seti, OnePlus 8T gibi kamera modülü, 120Hz yenileme hızı ve pek çok yenilik ile gelecek.

Henüz daha ilk sızıntılarıyla ortaya çıkan Nord 2’nin, Temmuz ayında tanıtılması  bekleniyor.  Aynı zamanda fiyatı da OnePlus 9 ve Nord SE modellerinin arasında bir rakama sahip olacak.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.