Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 14, 2020 9:00

Mibro Air akıllı saat 30 dolarlık fiyatı ve Xiaomi desteği ile satışa sunuldu

Giyilebilir teknoloji ürünlerine olan ilgi her geçen gün daha da artıyor, Xiaomi desteği ile Mibro Air akıllı saat uygun fiyatı ile satışa sunuldu.
Mibro Air akıllı saat 30 dolarlık fiyatı ve Xiaomi desteği ile satışa sunuldu

Günümüzde oldukça gelişen giyilebilir teknoloji ürünleri kullanıcılar tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. 2021 yılında giyilebilir teknoloji ürünlerinin satışında yüzde yirmi artış göstermesi bekleniyor. Akıllı saat ve akıllı bileklikler bir çok insanın hayatını kolaylaştırıyor. Xiaomi tarafından bir çok firmaya destek veriliyor, bunlardan bir tanesi de Mibro firması. Uygun fiyatı ve gelişmiş özellikleri ile Mibro Air akıllı saat piyasaya sürüldü.

Mibro Air akıllı saat özellikleri ve fiyatı

Akıllı saat klasik görünüme sahip, 9,2 mm kalınlığa ve 40 g ağırlığında. Tamamen metal bir kasadan oluşan akıllı saat oldukça sağlam gözüküyor. Akıllı saat 240 x 240 piksel çözünürlüğe sahip yuvarlak 1,28 inç TFT ekran, görünümü özelleştirmek için birden çok kadranı destekler. Ayrıca 7/24 kalp atış hızı takibi ve gelişmiş kalite kontrol ve uyku süresi ile donatılmıştır, 12 spor modunu destekler. 200 mAh pil, tüm işlevler etkinken 10 günlük pil ömrü veya yalnızca zaman modunda 25 gün kullanım sağlar. Ek olarak akıllı saat IP68 su geçirmezlik sertifikasına uygun olarak üretilmiştir. Akıllı telefon ile Bluetooth 5.0 kullanarak iletişim kuran saat Mibro Fit uygulamasını kullanmanıza imkan tanıyor.

Mibro Air

Akıllı saat gelişmiş özellikleri ve şık tasarımı ile dikkat çekiyor. Firma tarafından açıklanan satış fiyatı ise sadece otuz dolar.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.