Ana sayfa » Mobil » Canım Benim Ya Yesinler Seni Samsung Galaxy A12

Canım Benim Ya Yesinler Seni Samsung Galaxy A12

Canım Benim Ya Yesinler Seni Samsung Galaxy A12

Aramıza genç bir arkadaş katılıyor. Uygun fiyatlı giriş segmenti Samsung Galaxy A12 belli olan özellikleriyle karşımıza çıkıyor.

Ağustos sonunda, bir rapor Samsung’un SM-A125F model numaralı Galaxy A12 ekonomik akıllı telefon üzerinde çalıştığını ortaya çıkardı. Bu telefonun 32GB ve 64GB depolama varyantlarında geleceği söyleniyor. Şimdi, iki buçuk ay sonra, bu cihaz, yonga setini, RAM’ini ve yazılımını ortaya çıkaran Geekbench’te görülüyor.

Samsung, Galaxy Ax1 nesil cihazların piyasaya sürülmesinden önce 2019’un sonlarında diğer Ax2 isimleriyle birlikte Galaxy A12 markasını tescilledi. Şimdi, neredeyse bir yıl sonra, bu cihaz nihayet piyasaya sürülmek üzere.

Bunun öncesinde telefon, Geekbench kıyaslama platformunu ziyaret ederek bazı özelliklerini ortaya çıkardı. Listeye göre (91Mobiles aracılığıyla), yakında çıkacak olan Galaxy A12, 3GB RAM ile donatılmış MediaTek Helio P35 yonga setinden güç alacak. Selefi Galaxy A11 Qualcomm Snapdragon 450’ye sahipti.

Yazılım gelince, Android 11 zaten çıkmış olsa bile Android 10 işletimini çalıştıracak. Bütçeye uygun bir akıllı telefon olduğu halde bir üst sürüme geçiş yapabilir. Güncellemeyi başlattıktan sonra en son Android sürümünü alması gerekir.

Yukarıda belirtilen parametreler dışında, yaklaşan Galaxy A12’ye ilişkin microSD kart desteği ile siyah, Beyaz, Kırmızı ve Mavi renklerde geleceği dışında pek bilgi bulunmuyor. Ancak ilerleyen günlerde bütün ayrıntılar ortaya çıkacak. Türkiye fiyatı ile ilgili veri paylaşıldığında siz değerli okuyucularımızla paylaşacağız.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.