Ana sayfa » Samsung » Galaxy S21 ve S21 Plus Modellerinin Ekran Filmi Sızdırıldı

Galaxy S21 ve S21 Plus Modellerinin Ekran Filmi Sızdırıldı

Galaxy S21 ve S21 Plus Modellerinin Ekran Filmi Sızdırıldı

Samsung’un yeni amiral gemileri Galaxy S21 ve S21 Plus, Çinli bloglar tarafından ekran filmleriyle sızdırıldı. İşte ortaya çıkan tasarım;

Akıllı telefon üreticileri bir sonraki amiral gemisi modelleri için kolları sıvadı. Önümüzdeki yılın birinci çeyreğinde piyasaya sürülecek olan yeni telefonlar, üreticiler arasında da yeni bir rekabetinde başlangıcı olacak. Aralık ayında amiral gemisi yonga seti Snapdragon 875’i duyuracak olan Qualcomm, 2021’in başından itibaren bu yonga setini üreticilere tedarik etmeye başlayacak. Snapdragon 875’i ilk kullanan grup olması beklenen Galaxy S21 serisi de; Ocak 2021 tarihinde resmi olarak tanıtılacak ve Şubat ayının başlarında da satışa sunulacak. Bu yıl oldukça kayıp veren Samsung, yeni amiral gemilerini bir an önce tanıtarak zararlarını bir an önce gidermenin peşine düşecek. Üç yeni ”S” serisi ile karşımıza çıkacak olan Güney Koreli şirket; Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra modelleri ile boy gösterecek.

Daha önce defalarca kez sızıntılara maruz kalan S21 serisi, şimdi de bir tedarikçi tarafından cam filmleri ile birlikte paylaşılıyor. Galaxy S21 ve S21 Plus modellerine ait olduğu iddia edilen bu filmler, her iki cihazında ekran tasarımının nasıl olacağını açık bir şekilde ortaya koyuyor.

Galaxy-S21-ve-S21-Plus

Yukarıdaki ekran filmlerinden de görüleceği üzere Galaxy S21 ve S21 Plus, bu yıl ki tasarımını devam ettirecek ve delikli bir ekran ile gelecek. Zira ekran altı kamera teknolojisinin bu telefonlarda olmayacağını, daha önce defalarca kez sizlere belirtmiştik.

Elimizde olan ve güvenilir kişiler tarafından paylaşılan verilere göre Galaxy S21 ve S21 Plus düz bir ekran ile gelecek. Ancak en üst modeli olması beklenen S21 Ultra’da kavisli bir ekrana yer verilecek. Buna ek olarak bahsettiğimiz tüm bu telefonlar, 120Hz yüksek yenileme hızını destekleyecekler.

Son zamanlarda S21 Ultra’nın S-pen kalemi ile geleceğine dair sızıntılar bir hayli artmaya başladı. Söylentilere göre Koreli üretici S21 Ultra ile yeni bir S-pen kalemini başlatacak ve Note serisini de unutturmaya başlayacak. Ancak kullanıcılar S-pen’e sadece istedikleri taktirde ulaşabilecekler. Yani ek bir ücretle sahip olabilecekler. Kalemi istemeyen kullanıcılarda telefonu, standart olarak satın alabilecekler.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.