Güncel Teknoloji Haberleri Kasım 13, 2020 15:00

BMW Görenlerin Aklını Alan Motorrad Definition CE 04 Motorunu Tanıttı

Otomobil ve motor sektörünün lider markalarından olan BMW, 10.25 inçlik bir ekrana sahip Motorrad Definition CE 04 motorunu tanıttı
BMW Görenlerin Aklını Alan Motorrad Definition CE 04 Motorunu Tanıttı

Otomobil sektörünün en iyi şirketlerinden biri olan BMW; muhteşem arabalarının yanı sıra, motor sektöründe de adından sıkça bahsettirmeyi başarıyor. Son zamanlarda elektrikli otomobil ve motorlar üzerine çalışan Alman teknoloji devi, özellikle motor tutkunlarının dikkatini çekecek yeni elektrikli aracı Motorrad Definition CE 04 motorunu tanıttı. Tamamen pürüzsüz bir tasarıma sahip olan bu motor; üzerinde yer alan 10.25 inçlik ekranıyla da adeta havasına hava katıyor.

Raporlara göre Motorrad Definition CE 04 motorunun üzerinde yer alan bu ekran, aracın güç sistemini en ince detayına kadar gösteriyor. Buna ek olarak BMW, bu aracın yalnıza şehir içinde kullanılabileceğini söylüyor. Çünkü cihazın deposuna alacağı maksimum elektrik, günde yaklaşık 12km’lik bir yol katetmenize olanak tanıyor. Yani şehir dışı hayallerini bu scooter ile kurmanız biraz imkansız gibi…

Motorrad Definition CE 04

Diğer teknik özelliklerden bahsedecek olursak bu elektrikli scooter, aydınlatma sistemine sahip olan geniş bir kabin ile donatılıyor. Bu kabin ise, mat siyah ve beyaz renkler ile geliyor. Ayrıca kask ve diğer çeşitli eşyaları içerisine koymanız içinde oldukça kolay ve erişilebilecek bir  konuma yerleştiriliyor.

BMW, şu anda tanıtılan bu motorun konsept bir ürün olduğunu belirtti. Her şey yolunda giderse Alman teknoloji devi yakında bu motoru seri üretime geçirecektir diye umut ediyoruz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.