Mobil Kasım 11, 2020 12:15

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi ile Güvende Kal! – Video

İnternet kullanımımızın tavan yaptığı bu dönemde kendimizi korumak için Turkcell Dijital Güvenlik Servisi hizmetini kullanabiliriz. Nasıl mı?
Turkcell Dijital Güvenlik Servisi ile Güvende Kal! – Video

Yaşanan pandemi sonrasında internette kalma sürelerimiz ciddi anlamda artamaya başladı. Özellikle internet üzerinden alış veriş ve sosyal medya kullanımı çığ gibi arttı. İşte bunu fırsat bilen kötü niyetli kişiler de bizlerin bilgilerini çalmak için fırsat kollamaya başladılar. İşte bu kişilere karşı geliştirilen Turkcell Dijital Güvenlik Servisi sizi aylık 4,99 TL‘ye hem bu kişilerde koruyor; hem de 1GB internet hediyesi ile diğer servislere göre farklılık ortaya koyuyor.

Biz de bugün bu servisin nasıl çalıştığını siz değerli okuyucularımız ile paylaşmak istedik ve bu konuda bir video çektik. Öncelikle bu servisin birçok kişinin ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Zira siber zorbalık ve siber dolandırıcılığın arttığı bu günlerde bu tarz güvenlik önlemlerine hem bizim hem de ailemizin ihtiyacı var.

Turkcell Dijital Güvenlik Servisi Özellikleri Neler?

Videoya geçmeden öncelikle bu servisin iki farklı çalışma özelliği olduğunu belirtelim. Bunlardan birincisi servisi bizi internette dolaşırken koruyor. Bunun nasıl yapıldığını da video içinde sizlere anlattık. Bir diğer koruma yöntemi ise Hesapları Koru özelliği. Bu servis ile sosyal medyanızı bağladığınız mail adresini ilişkilendirdikten sonra servisi bizi hesap çalınmalarına karşı uyaran bir yapıya kavuşuyor.

Servis ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki videodan daha net bir şekilde öğrenebileceksiniz. Şimdi gelin birlikte bu servisin ne işe yaradığını öğrenelim ve servise birlikte kayıt olalım…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.