Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Dijitsu Virüsleri Yok Eden Hava Temizleme Cihazı ile karşımızda

Dijitsu Virüsleri Yok Eden Hava Temizleme Cihazı ile karşımızda

Dijitsu Virüsleri Yok Eden Hava Temizleme Cihazı ile karşımızda

Yaşanan pandemi sonrasında havanızı temizlemek istiyorsanız; Dijitsu Virüsleri Yok Eden Hava Temizleme Cihazı tam size göre olabilir…

Yaşanan pandemi birçok alışkanlığımızı değiştirdi. Eskiden dikkat etmediğimiz birçok şeye dikkat eder olduk. Bulunduğumuz ortamın hava temizliği ise bu bağlamda dikkat ettiğimiz özelliklerin başında gelmeye başladı. Dijitsu Virüsleri Yok Eden Hava Temizleme Cihazı ile bu noktada he kurumsal hem de kişisel olarak bize en iyisi sunuyor gibi görünüyor.

Bu ihtiyaca yönelik tercih edilen Dijitsu HT200 Hava Temizleme Cihazı, ortamdaki havayı yüzde 99,97 oranında temizleyerek alerjen, gaz, bakteri ve virüsleri yok ederek hijyen sağlıyor. 5 hepa filtreli ve 60 m² büyüklüğündeki odalar için ideal kullanıma sahip olan Dijitsu HT200 hava temizleme cihazı, 35w gücünde ve 500 m³/h hava arıtma hızına sahip özel olarak üretildi.

Evler, ofisler, salonlar, restaurantlar, hastaneler ve otellerin kullanımı için uygun olan hava temizleme cihazı, çocuk koruma kilidi özelliğinin yanı sıra uyku modunda ışık kapalıyken daha düşük hız ve gürültü seviyesi özellikleriyle de öne çıkıyor. Dijitsu ürünleri, Türkiye’nin her yerinde Teknosa, Migros, BİM, A101 gibi önde gelen zincir marketlerinde ve Hepsiburada pazar yerinde online satışa sunuluyor. Ürünün fiyatının 2.399 TL seviyelerinde olduğunu da belirtelim.

Önümüzdeki günlerde bu ürünün incelemesini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Zira hepimizin temiz havaya ihtiyacı var. Özellikle de kalabalık ailelerin.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.