Mobil Kasım 10, 2020 11:30

Ulefone Armor 10 5G Harika Özelliklerle Geliyor

Dayanıklı telefon konusunda dünya markası olan Ulefone, yepyeni telefonu Ulefone Armor 10 5G özelliklerini duyurdu. Gümbür gümbür geliyor.
Ulefone Armor 10 5G Harika Özelliklerle Geliyor

Ulefone yakında merakla beklenen Armor 10 5G model dayanıklı telefonunu piyasaya sürecek. Bu akıllı telefonun, 4G taşıyıcılardan 10 kata kadar daha hızlı hem dayanıklılık hem de 5G bağlantısı sunan dünyanın ilk sağlam akıllı telefonu olması bekleniyor. 5G bağlantısını desteklemek ve sorunsuz kullanım sunmak için Ulefone, bu cihaz için iyi bir konfigürasyon oluşturdu.

Armor 10 5G, kullanıcıların en yeni düzen ve işlevlerden yararlanmasını sağlamak için Android 10 işletim sisteminde çalışır. Yüksek hızlı interneti desteklemek için amiral gemisi MediaTek Dimensity 800 5G yonga seti tarafından desteklenmektedir. Kullanıcılar, hızlı indirmeler, net HD görüntülü görüşmeler ve daha fazlasının yanı sıra gecikmesiz bir oyun ve akış deneyimi yaşayacak. Rahat ve verimli çoklu görev sağlamak için 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahiptir. Bu özellik aynı zamanda kullanıcının zorlu oyunları sorunsuz bir şekilde oynamasına yardımcı olur. Ayrıca, bu Ulefone amiral gemisi, sürükleyici bir görsel deneyim sunmak için yüksek çözünürlüklü 6,67 inç FHD + delikli ekrana sahiptir.

Armor 10

Armor 10

Telefon gün boyunca kolayca dayanabilen devasa bir 5800 mAh bataryaya sahiptir. Hızlı ve 15W kablosuz şarj uyumluluğu, çok yönlülüğünü daha da artırıyr. Bu 5G akıllı telefon, NFC ve Google Pay, dörtlü bir küresel navigasyon sistemi ve daha fazlasını destekler. Bu sağlam telefonun çok yönlü biçimi, onu açık hava maceracıları veya iş dünyasının seçkinleri dahil hemen hemen herkes için ideal bir ürün haline getiriyor.

Telefonun fiyatı ilerleyen günlerde belli olacak. Ulefone Armor X8 ile sağlam telefon pazarında rakipsiz bir noktaya gelirken yeni ürünlerini de kısa süre içinde Türkiye pazarında satışa sunabilir…

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.