Ana sayfa » Apple » AirPods 3 en net hali ile karşımıza çıktı

AirPods 3 en net hali ile karşımıza çıktı

AirPods 3 en net hali ile karşımıza çıktı

Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods 3 en net tasarımı ile karşımıza çıktı. Yeni kablosuzun tasarımı Pro model gibi olabilir.

Apple, iPhone 7 ile birlikte 3.5mm kulaklık girişini kaldırmış ve bunun yerine AirPods kablosuz kulaklıklarını tanıtmıştı. Yıllar içerisinde gelişen Apple’ın kablosuz kulaklıkları en son Pro modeli ile aktif gürültü engelleme özelliğine kavuşmuştu. Şimdilerde ise Apple’ın yeni kablosuzu AirPods 3 modeline gözler çevrilmiş durumda.

Bugün gelen sızıntılar ile AirPods 3’ün tasarımı net bir şekilde ortaya çıktı. Apple’ın uzun mikrofon çubukları yeni modelde artık Pro modelini andıracak. Daha kısa çubuk ile gelecek olan yeni modelin yine ana model fiyatından satışa sunulması bekleniyor. Kutusunda da küçük değişiklikler olacak.

Bildiğiniz gibi Pro modelin kutusu ana modele göre daha oval hatlara sahipti. Apple, bu tasarımı AirPods 3‘te de kullanacak gibi görünüyor. Bildiğiniz gibi 10 Kasım 2020 tarihinde Apple‘ın etkinliği olacak. Ancak bu etkinlikte maalesef ki bu etkinlikte yeni kulaklıkları göremeyeceğiz.

AirPods 3

Apple’ın 10 Kasım‘daki etkinliğinde ARM tabanlı MacBook modellerinin tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Küçük bir ihtimal de olsa Apple’ın kafa üstü kulaklığını da duyurma ihtimali bulunuyor.

AirPods 3’ün ise 2021 yılının ilk çeyreğinde tanıtılıp satışa sunulacağını tahmin ediyoruz. Türkiye fiyatını maalesef ki hayal bile edemediğimiz yeni modelde ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğinin olup olmayacağı bilinmiyor. Umarız Apple, sadece tasarımı değiştirip 1 saat daha fazla kullanım sunuyoruz diye karşımıza çıkmaz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.