Mobil Kasım 6, 2020 16:00

Aukey Uygun Fiyatlı Gerçek Kablosuz Kulaklık İndirime Girdi

Aukey marka uygun fiyatlı gerçek kablosuz kulaklıklar indirime girdi. Bu kulaklıkların satış fiyatı şu anda sadece...
Aukey Uygun Fiyatlı Gerçek Kablosuz Kulaklık İndirime Girdi

Müziklerinizi kablosuz dinlemenizin zamanı geldi ve Aukey EP-T21 gerçek kablosuz kulaklıklar, satın alırken bir ton nakit para harcamadan bunu yapmanıza izin veriyor. Bu Bluetooth kulaklıklar normalde 30 doların biraz altında satılıyor, ancak bugün ürün sayfasına baktığınızda 20.99 dolara kadar düşük bir fiyatla bulabilirsiniz.

Bu fırsatla, Apple AirPods‘lar gibi gerçek kablosuz kulaklıkların satıldığı fiyattan çok daha ucuza ve indirimle alabileceksiniz. % 30 indirim yalnızca kulaklıkların siyah versiyonu için geçerlidir, ancak beyaz rengin de şu anda % 20 indirimi var.

Aukey_EP

Bu Aukey gerçek kablosuz kulaklıkları, istikrarlı bir kablosuz bağlantı için müziğinizi Bluetooth 5.0 ile kablosuz olarak dinlemenizi sağlamakta. Akıllı dokunmatik kontrolleri, müziğinizi duraklatmak veya çalmak veya dahili gürültü önleyici mikrofonları kullanarak gelen bir aramayı yanıtlamak için yalnızca kulaklıklara dokunmanıza olanak tanıyor. Aukey, bu kulaklıklarla birlikte çeşitli boyutlarda kulak uçları da veriyor, böylece kulaklıkları daha iyi oturması için özelleştirebilirsiniz.

Bu uygun fiyatlı kulaklıklarla tek bir şarjla yaklaşık beş saat müzik dinleyebileceksiniz. Ayrıca satın alma işlemine dahil olan şarj kutusu ile onları daha uzun süre kullanabileceksiniz. Bu, hareket halindeyken kutunun yeniden şarj edilmesi gerekmeden önce 30 saat daha dinlemenizi sağlar. Ayrıca, kulaklıklarınızı korumalı ve belirlenmiş bir noktada tutmaya çalışır, böylece onları asla kaybetmezsiniz.

Toplam 25 ABD doları veya üzerindeki siparişlerde ya da Amazon Prime üyeliğiyle gönderim ücretsizdir. Hiç üye olmadıysanız, minimum sipariş olmadan iki günlük ücretsiz gönderim, Prime Video akış hizmetine erişim, yukarıdaki kulaklıklar dahil olmak üzere üyelere özel özel indirimler kazanmak için 30 günlük ücretsiz bir deneme başlatabilirsiniz. Aukey‘in bu ürünü Türkiye‘de satılacak mı henüz belli değil. İndirim şu an için Amazon Global mağazasında kullanılabiliyor.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.