Ana sayfa » Android » Galaxy S21 Plus modelinin her ayrıntısını açığa çıkaran kılıf sızdırıldı

Galaxy S21 Plus modelinin her ayrıntısını açığa çıkaran kılıf sızdırıldı

Galaxy S21 Plus modelinin her ayrıntısını açığa çıkaran kılıf sızdırıldı

Ocak ayında piyasaya sürüleceği iddia edilen Galaxy S21 Plus modeli, tasarımını açığa çıkaran şeffaf kılıfıyla sızdırıldı

Samsung’un yeni nesil amiral gemileri S21’ler hakkında sızıntılar dur durak bilmiyor. Son zamanlarda defalarca kez gündeme düşen bu telefonlar, şimdi de yeni bir ayrıntısı ile tekrardan gün yüzüne çıkıyor. Hatırlarsınız bir önceki haberimizde Koreli şirketin, Galaxy S21 serisini Ocak ayında tanıtacağına dair bir bilgi paylaşmıştık. O haberimizde hatta Samsung’un, Note 20 serisinin üretimini durduracağı ve S21 modellerini de seri üretime geçireceğini bildirmiştik. Şimdi ise iddia edilen lansman tarihinin yaklaşması ile daha somut sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Güvenilir kaynaklar tarafından paylaşılan şeffaf bir kılıf, Galaxy S21 Plus modelini, tam tasarımıyla her zerresine kadar açığa çıkarıyor.

Akıllı telefon kılıflarını üreten bazı firmalar, cihazın satışa çıkacağı zamana kadar ürünü yetiştirmek için, telefon şirketlerinden bilgi alırlar. Böylece insanlar da telefonu aldığı zaman hemen olarak yeni bir kılıf temin edebilirler. O yüzden bugün ortaya çıkan S21 Plus kılıfı da, muhtemelen üreticiden alan bilgiler doğrultusunda tasarlandı ve üretildi.

Galaxy-S21-Plus

Bu kılıftan hareketle ortaya çıkan S21 Plus görüntüsü, cihazda daha önce görülmemiş ilginç bir dördüncü kamera lensinin olacağını ortaya koyuyor. Hatırlarsınız daha önceki raporlar, standart versiyonun üçlü bir kamera kurulumu ile donatılacağını gösteriyordu. Ancak bugün ortaya çıkan yeni görseller ile, Galaxy S21 Plus ve S21 Ultra modellerinin dörtlü lensler ile geleceğinin kesin kanaatine varmış olduk.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.