Mobil Kasım 5, 2020 21:00

Allah batarya vermiş gerisini koyvermiş Galaxy F12

Samsung batarya yarışını arşa çıkarmış durumda. Gerekli mi diye sormadan edemiyoruz. Galaxy F12 modeli 7000 mAh ile karşımızda.
Allah batarya vermiş gerisini koyvermiş Galaxy F12

Samsung, geçtiğimiz ay Galaxy F41‘i ilk F serisi telefonu olarak duyurmuştu. Yakın tarihli bir rapor, model numarası SM-F127G olan başka bir F serisinin varlığını ortaya çıkardı. Bu telefonun Galaxy F12 olarak piyasaya çıkması bekleniyor. 91mobiles, Galaxy F12‘nin arka panelinin canlı görüntülerini paylaştı. Rapor ayrıca cihazın temel özelliklerini de ortaya koydu. Canlı çekimlerde SM-F127G ile birlikte bahsedilen SM-M127F model numarası, Galaxy M12 veya Galaxy M05 adıyla M serisi olarak da yeniden adlandırılabileceğini gösteriyor.

Canlı çekimler, F12 / M12’nin arka panelinin, altta Samsung markası ile dokulu bir yüzeye sahip olduğunu ortaya çıkardı. Dörtlü kameraları için kare şeklinde bir kamera modülü bulunuyor. Kamera muhafazasının altında, LED flaş için bir kesik yer alıyor.

 

Samsung Galaxy F12 Özellikleri

Cihaz, sağa  konumlandırılmış bir parmak izi sensörüne sahiptir. Biyometrik tanıma özelliği, sağ kenardaki güç düğmesinin altında gömülü görünüyor. Ses düğmeleri de sağda bulunuyor. Arka panelin alt kenarında 3,5 mm ses girişi, mikrofon, USB-C bağlantı noktası ve hoparlör ızgarası için kesikler bulunur. Üst kenarda bir mikrofon deliği de mevcuttur. SIM yuvası için bir kesik sol kenara yerleştirilmiş gibi görünüyor.

Galaxy F12 / M12’nin ön tasarımı hala bir muamma. Yayın, yüksek en boy oranına sahip 6,7 inçlik bir delikli ekrana sahip olduğunu kaynağı aracılığıyla öğrendiğini iddia ediyor. Ayrıca telefonun 7000 mAh kapasiteli devasa bir batarya ile desteklendiğini de ortaya çıkardı. Henüz kamera özellikleri bilinmiyor ancak ilerleyen günlerde netleşecek.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.