Ana sayfa » Mobil » POCO X3 NFC ile PUBG ve Call of Duty oynadık GFX Tool açık

POCO X3 NFC ile PUBG ve Call of Duty oynadık GFX Tool açık

POCO X3 NFC ile PUBG ve Call of Duty oynadık GFX Tool açık

Oyun telefonu olarak lanse edilen POCO X3 NFC PUBG ve Call of Duty performansı ile bize ne sunacak? Gelin birlikte oyun oynayalım…

Akıllı telefon pazarında orta segmentte büyük bir alternatif oluşturan POCO X3 NFC özellikleri ile kendi fiyat segmentinde büyük bir fark ortaya koymayı başardı. 6,67 inç boyutundaki 120Hz destekli IPS LCD ekranı ve Snapdragon 732G yonga seti ile oyuncuların iştahını kabartan POCO X3 NFC oyun testi ile karşınızdayız. Bugün POCO X3 NFC PUBG ve Call of Duty performansını sizler ile test edeceğiz.

Bu noktada birçok kişinin testleri nasıl yaptığımızı merak ettiğini biliyoruz. Biz bugüne kadar testleri telefonun açabildiği en yüksek ayarlarda test etmeye çalıştık ama sizler bu şekilde oyun oynamadığınızı bizlerle paylaştınız. Biz de sizlerin istediği gibi düşük çözünürlük ve yüksek akıcılıkta telefonu test ettik. Hatta birçok arkadaşımızın istediği gibi GFX Tool uygulamasını açarak 60fps desteğini sağlayarak PUBG oyununu oynadık.

Biz de yaptığımız bu testten oldukça memnun kaldık zira sizin dediğiniz gibi telefonda oyunu açınca inanılmaz yumuşak bir oyun deneyimi bizlere sunuldu. Bu da birçok kişinin görmediği bir oyun deneyimini kullanıcılara sunabiliyor. POCO X3 NFC modeli özellikle gençlerin ciddi anlamda ilgisini çeken telefonlardan birisi. Önümüzdeki günlerde bu telefonun realme 7 Pro ile de karşılaştırmasını sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin…

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.