Mobil Kasım 4, 2020 19:00

Hindistan çıldırdı Micromax IN Note 1 ve IN 1B yolda

Hindistan çok uygun fiyata iki yeni telefonunu piyasaya sürüyor. Micromax IN Note 1 ve 1B model telefonların özellikleri belli oldu.
Hindistan çıldırdı Micromax IN Note 1 ve IN 1B yolda
Micromax, Hindistan’da yeni telefonların lansmanına geri döndü. Bugün Micromax IN Note 1 ve IN 1B adlı yeni In-markalı akıllı telefonları tanıtarak geri dönüşünü duyurdu. Birkaç yıl önce, marka Hindistan’da son derece ünlüydü, ancak Çin telefon markalarının pazara hakim olmaya başlamasıyla popülerliği azaldı. Hindistan ve Çin arasında sınırlarda tırmanan gerginliklerle birlikte, Hindistan’daki birçok insan, Hint telefon markalarının yeni akıllı telefonlar  üretmesini bekliyor.
IN Note 1 ve IN 1B akıllı telefonlar, çağdaş tasarım ve mükemmel özelliklerle ülkeye indi. Yeni Micromax telefonların teknik özellikleri, fiyatlandırmasıyla ilgili tüm bilgiler mevcut.

Micromax IN Note 1 Özellikleri

1080 x 2460 piksellik Full HD + çözünürlük, 21: 9 en boy oranı ve 450 nit’e kadar parlaklık üreten delikli tasarıma sahip 6.67 inç IPS LCD ekrana sahiptir. Öne bakan 16 megapiksel kamerası var ve arka tarafında dörtlü kamera modülü bulunuyor. İkincisi, f / 1.79 diyafram açıklığına sahip 48 megapiksel bir ana kamera, f / 2.2 diyafram açıklığına sahip 5 megapiksel geniş açılı bir lens, f / 2.4 diyafram açıklığına sahip 2 megapiksel makro lens ve 2 megapiksel derinlik sensörüne sahiptir.
IN Note 1, Helio G85 yonga seti ve 4 GB RAM ve 64 GB / 128 GB dahili depolama alanıyla birlikte gelir. Ayrıca 18W hızlı şarjı destekleyen 5000 mAh bataryaya sahiptir.
Öte yandan Micromax IN 1B, mini damla çentikli 6,52 inç IPS LCD ekrana sahiptir. 720 x 1600 piksellik bir HD + çözünürlük ve 20: 9 en boy oranı ile geliyor. Özçekimler için 8 megapiksel ön kamerası var. Telefonun arka tarafında, 13 megapiksellik bir anakamera ve derinlik efektleri eklemek için 2 megapiksel bir mercekten oluşan çift kamera kurulumu bulunuyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.