Ana sayfa » Samsung » Samsung W21 5G lansmandan önce kanlı canlı karşımızda

Samsung W21 5G lansmandan önce kanlı canlı karşımızda

Samsung W21 5G lansmandan önce kanlı canlı karşımızda

Samsung’un birkaç sonra piyasaya süreceği yeni katlanabilir telefonu W21 5G, lansman arifesinde kanlı canlı görüldü.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, 4 Kasım 2020 tarihinde Çin’de tanıtacağı W21 5G akıllı telefonu için artık nefesleri tuttu. Bu akıllı telefon şirketin, 5G’li yeni katlanabilir ekranlı telefonu olacak ve Galaxy Z Fold 2 ile benzer özellikler taşıyacak. Lansman arifesinde bazı kaynaklar, W21 5G’nin gerçek görüntüsünü ortaya koyan bir fotoğraf paylaştılar. Dilerseniz gelin, sızdırılan bu canlı fotoğrafa biraz yakından göz atalım;

Samsung W21 5G, yukarıda da gördüğünüz üzere arka tarafa dikey olarak hizalanmış üçlü bir arka kamera kurulumu ile gelecek. Bunun yanı sıra kamera modülü diktörtgen bir tasarıma sahip olacak ve içerisinde de bir adette LED flaş barındıracak. Ek olarak görselde cihazın, yukarıdan aşağıya doğru çizgili bir dokuya sahip olacağı görülüyor. Bu, şirketin tasarım olarak da farklı bir telefon sunacağını ortaya koyuyor.

W21 5G‘de, tıpkı Z Fold 2 gibi katlanmış durumdayken bile çalışabilecek ikincil ekrana sahip olacak. Bu ekran, telefon katlandığında bile bazı işlevleri yerine getirmenizi sağlayacak. Ayrıca merkezi olarak hizalanmış delikli bir tasarıma sahip olacak ve selfie kamerasını da bu ekranın içinde barındıracak.

W21 5G bilinen özellikler:

  • Ekran: 7.53 inç boyutunda ve  2208 x 1768 pixel çözünürlüğe sahip birincil ekran.  6,23 inç boyutunda  816 x 2260 piksel çözünürlüğe sahip ikincil ekran.
  • İşlemci: 3.09 GHZ hızla çalışan Snapdragon 865 Plus yonga seti
  • Kamera: 12 megapiksel
  • Depolama: 12GB RAM ve 512GB dahili hafıza
  • Pil: 2.090 ve 2.160 mAh’lik iki adet pil
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.