Ana sayfa » Mobil » OPPO K7x ortaya çıktı OPPO A7x modelinin yeni versiyonu birazdan geliyor

OPPO K7x ortaya çıktı OPPO A7x modelinin yeni versiyonu birazdan geliyor

OPPO K7x ortaya çıktı OPPO A7x modelinin yeni versiyonu birazdan geliyor

Bir süredir haberlerini paylaştığımız OPPO K7x bugün yapılacak bir lansman ile tanıtılacak. İşte lansman öncesi son haberler…

OPPO, orta segment pazarında en agresif üreticilerden birisi. Zira bu segmentte OPPO A, OPPO F, OPPO Reno gibi seriler ile karşımıza çıkan üreticinin Reno serisi öncesinde OPPO R serisi ile büyük bir başarı yakaladığını gördük. Ülkemizde de satılan OPPO Ax7 modelinin yeni versiyonu denilebilecek olan OPPO K7x modeli ise bir süredir gündemden düşmüyor.

Geçtiğimiz günlerde Geekbench testi ortaya çıkan telefonun Snapdragon 720G yonga set ile geleceğini resmen öğrenmiştik. Bununla birlikte ColorOS 7 ve Android 10 işletim sistemi ile karşımıza çıkacak olan telefonun 8GB RAM gücüne sahip olacağı da kesinleşen bilgilerden birisi. PDM00 model numaralı telefon tekli çekirdekten 511 ve çoklu çekirdekten de 1.644 puan alarak oyunculara da şöyle bir göz kırptı. Bugün ise telefon ile ilgili en önemli detaylardan birisi olan ekranı ile ilgili bir bilgi daha ya da daha doğrusu bir görsel daha Weibo’da ortaya çıktı.

Görsele baktığımızda telefonun bugün tanıtılacağı resmen onaylandı. Bununla birlikte telefonda 5G desteği de olacak. Ekran tarafında ise 90Hz tarama hızı ve 180Hz dokunma hassasiyeti de bulunacak. Önümüzdeki birkaç saat içinde tanıtılacak olan telefon ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Fiyat ve tüm teknik özellikler belli olunca ilk bizde bu haberi alacaksınız.

Bakalım OPPO, güncelleme ile üzdüğü OPPO Ax7 kullanıcılarına OPPO K7x modelini satabilecek mi?

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.