Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Galaxy A02s sertifikayı aldı geliyor; İşte bilinen tüm özellikler…

Galaxy A02s sertifikayı aldı geliyor; İşte bilinen tüm özellikler…

Galaxy A02s sertifikayı aldı geliyor; İşte bilinen tüm özellikler…

Samsung giriş segmentine yeni üyeler eklemeye devam ediyor. Şimdiki sızıntılar şirketin Galaxy A02s modeli üzerine çalıştığını ortaya koyuyor.

Giriş seviyesinde Samsung rüzgarı esmeye devam ediyor. Her yıl uygun fiyatlı telefonları ile karşımıza çıkan Koreli üretici, şimdi de Galaxy A02s adındaki yeni telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Cihaz hakkında aslında pek çok bilgiye sahibiz. Hatırlarsınız Geekbench veritabanı, Bluetooth SIG sertifikası sitesi ve pek çok kaynaklar, A02s’in temel özelliklerini listelediler. Elimizdeki resmi verilerden yola çıkacak olursak uygun fiyatlı olması beklenen Galaxy A02s; Snapdragon 450 yonga setinden güç alacak ve Android 10 tabanlı OneUI arayüzü ile karşımıza çıkacak. Ayrıca cihazda 3GB‘lık da bir RAM’e yer verilecek. Tabii 4GB RAM olsaydı tadına doyum olmazdı.

Daha önce Geekbench ve çeşitli sertifika sitelerini ziyaret eden Galaxy A02s, şimdi de FCC sertifika sitesinde tasarımını ortaya koyan bir kaç belge ile açığa çıktı. Sertifikasyon sitesinin raporuna göre A02s;  SM-A025M / DS model numarası ile birlikte piyasaya sürülecek. Ek olarak gövdenin arkasında diktörgen tasarıma sahip en az çift kamera kurulumuna yer verilecek.

Galaxy A02s

Samsung’un bütçe dostu olması beklenen bu telefonunda 5.000 mAh’lik pile yer verilecek. FCC sertifikası cihazın hızlı şarjı destekleyip desteklemeyeceğini vurgulamıyor. Ancak UL Demko sertifika sitesi A02’sin, 15W hızlı şarj adaptörü ile geleceğini ortaya koyuyor. Tabii bu zamanla daha da netlik kazanacaktır.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.