Ana sayfa » Mobil » POCO X3 NFC kamera testi Eeee bu hani oyuncu telefonuydu

POCO X3 NFC kamera testi Eeee bu hani oyuncu telefonuydu

POCO X3 NFC kamera testi Eeee bu hani oyuncu telefonuydu

Herkesin merakla beklediği POCO X3 NFC kamera performansı inceleme videosu yayında. Telefon değil sanki DSLR kamera diyeceksiniz…

Oyuncu telefonu gibi tanıtılan ama kullandıkça “abi bu DSLR makine mi?” dediğimiz POCO X3 NFC kamera inceleme videosu ile sizlerleyiz. Telefonun her türlü testini ve incelemesini sizler için yaptık ve bugün de merakla beklenen kamera testlerini yayınlıyoruz. POCO, Xiaomi‘nin amiral gemisi telefonlarında olan arayüzü kendi telefonuna alarak orta segment pazarına bambaşka bir boyut kazandırıyor.

Oyuncu telefonlarında genellikle kamera geri atılan özelliklerden birisidir. POCO X3 NFC modelinde ise kesinlikle bu durumu yaşamıyorsunuz. Peki telefon kamera özellikleri tarafında bize ne sunuyor?

Arkada

  1. 64 megapiksel ana geniş sensör Sony IMX682, 1/1.73“ sensör, ƒ/1.89, 1.6μm 4’ü 1 arada Super Pixel, 6P lens, PDAF
  2. 13 megapiksel ultra geniş açılı sensör, 119° FoV, ƒ/2.2, 1.0μm
  3. 2 megapiksel makro sensör, ƒ/2.4, 1.75μm, 4 cm
  4. 2 megapiksel derinlik sensörü, ƒ/2.4, 1.75μm arka kamera

Önde 

  1.  20 megapiksel değerinde f/2.2 diyafram açıklığı

Kamera tarafında yeni bir sensör kullanılıyor. Sony IMX682’nin 64 megapiksel performansını da video içinde bulabileceksiniz. Video iki kısımdan oluşıyor.

  • 00:00 – 10:58 Arasında Kamera Arayüzünün Anlatımı
  • 10:59 – 23:35 Arasında da Kamera Örnekleri Yer Alıyor

Dilerseniz lafı daha fazla uzatamayalım ve telefonun kamera performansının bize ne sunacağını birlikte izleyelim. Bu kadar uzun video çekmemizin sebebi ise para vereceğiniz bu telefonun tüm detaylarını daha almadan görmenizi istememiz.

Sizleri seviyoruz…

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.