Ana sayfa » Mobil » Lenovo Legion Duel şeffaf versiyonuyla karşımızda

Lenovo Legion Duel şeffaf versiyonuyla karşımızda

Lenovo Legion Duel şeffaf versiyonuyla karşımızda

Oyun tutkunları için piyasaya sürülen Lenovo Legion Duel, şeffaf tasarımıyla yeniden karşımıza çıkıyor. Zevkler ve renkler tartışılmaz.

Lenovo, 2020 Lenovo İnovasyon ve Teknoloji Konferansı’nda Legion Duel oyun telefonunun şeffaf bir versiyonunu sergiledi. Cihaz, Mi 8 ve Mi 9’da popüler olan ancak Mi 10’da kaybolan Xiaomi’nin Explorer sürümünü anımsatıyor.

Ancak, Xiaomi’nin gerçek iç kısımlarını göstermeyen kendi sürümünün aksine, bu mod cihazın gerçek dahili bileşenlerini gösterir. Lenovo’nun Çin’deki cep telefonu iş departmanının Genel Müdürü Chen Jin, Legion telefonun şeffaf versiyonunun yakında piyasaya çıkacağını ve bunun için sabırsızlanmaya değer olduğunu açıkladı.

Lenovo Legion Duel Gaming telefonu ilk olarak Ağustos ayında piyasaya sürüldü ve markanın Legion serisindeki ilk akıllı telefon olacak. Teknik özellikler açısından cihaz, 144Hz yenileme hızına sahip 6.65 inç AMOLED ekrana sahip. Telefon, Qualcomm’un en son Snapdragon 865 Plus amiral gemisi platformu tarafından desteklenen ilk model olarak ortaya çıktı. Eşit olarak 5000 mAh pil ile geliyor ve 90W hızlı şarjı destekliyor.

Ek olarak, Legion Duel Gaming Phone bir oyun hızlandırma motoru (GAE) ile donatılmıştır. Aynı zamanda, oyun hızlandırma motorunu başlatmak için her iki taraftaki ultrasonik düğmelere uzun basarak oyun deneyimini daha keyifli hale getirebilirsiniz. Oyun sırasında, oyuncular telefonun titremesiyle hızlıca perspektifleri değiştirebilirler. Kullanıcı ayrıca çevredeki ortamı hızla inceleyebilir ve rakibin konumunu algılayabilir.

Telefonun başlangıç fiyatı 3499 yuan (~ 521 $) ancak şeffaf versiyonun fiyatı henüz açıklanmadı.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.