Ana sayfa » Honor » Honor Band 6 Geliyor, Resmi Tanıtım Tarihi Açıklandı

Honor Band 6 Geliyor, Resmi Tanıtım Tarihi Açıklandı

Honor Band 6 Geliyor, Resmi Tanıtım Tarihi Açıklandı

Mi Band 5 Katili Honor Band 6 Tanıtım tarihi kesinleşti. İşte Band 6 akıllı bilekliğin lansman tarihi ve beklenen özellikleri.

Honor‘un giyilebilir cihaz evreni genişlemeye devam ediyor ve şirketin Weibo‘da duyurduğuna en son model Honor Band 6 olacak. Cihaz büyük bir ekrana sahip olacak ve resmi olarak 3 Kasım Salı günü tanıtılacak.

Weibo gönderisinde şirket, Band 6‘nın yeni bir tam ekran giyilebilir cihaz çağına işaret edeceğini ve “bu sefer farklı olacağını” iddia etti. Selefi Honor Band 5 , uygun fiyatlı bir cihaz için tüm özelliklere sahipti – şık, göze çarpmayan, temel bir fitness takibi cihazı.

Honor

Yeni giyilebilir cihazdan aynı temel işlevselliği beklerken, 1 inç eşiğini aşan daha büyük köşeli bir OLED ekran ve umarız bununla birlikte daha büyük bir pil görmemiz muhtemeldir. Muhtemelen Huawei‘nin yeni Watch Fit cihazına benzemesini bekliyoruz.

Band 6’nın teknik özellikleri hakkında bilgi yok. Lansman tarihi yaklaşırken, şirketin bazı temel özelliklerini önümüzdeki birkaç gün içinde ortaya çıkarması bekleniyor.

Cihazın, Huawei markası altında da piyasaya sürüleceği ancak Huawei Band 5 olarak adlandırılacağı belirtiliyor. Honor Band 6‘nın çerçevesiz ekrana sahip ilk akıllı bileklik olacağına yönelik bilgiler var.

Asıl soru, Honor‘un fiyatı 30 $ / 25 € ‘ya düşürebilecek veya düşüremeyecek  olması, teknik özelliklerin iyileştirilmesi de maliyeti yeniden düşünmek anlamına gelecektir. Önümüzdeki hafta lansmandan sonra cihazın tüm özelliklerini ve gerçek görsellerini paylaşacağız. TeknoBurada‘yı takipte kalın.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.