Mobil Ekim 29, 2020 18:30

OUKITEL WP10 powerbank gibi telefon

Gelecek ay piyasaya sürülecek olan OUKITEL WP10 telefon, çok önemli bir özellikle gelecek. Bataryası powerbank gibi olacak.
OUKITEL WP10 powerbank gibi telefon

OUKITEL web sitesinden ve posterlerinden yapılan son güncellemeye göre, gelecek ay yeni bir akıllı telefonun piyasaya sürülmesi beklenebilir. Şirket, en son eklenen WP10 modelini duyurdu ve gelecekteki 5G cihazlarına liderlik etmeyi planlıyor.

OUKITEL WP serisinin sağlam bir akıllı telefon serisine ait olduğu bilinen bir gerçektir. Bu telefonlar düşmeye, darbeye ve suya dayanıklı oldukları için en zorlu araziler, endüstriyel ortamlar ve aşırı hava koşulları için üretilmiştir. OUKITEL WP serisi bu nedenle  ultra sağlam akıllı telefonlar olarak üretilmiştir.

OUKITEL WP10 şarj gücü ile çok iyi

Şirketin ortaya koyduğu sınırlı bilgiler sayesinde OUKITEL WP10‘un güçlü bir batarya ve hızlı bir 5G ağı ile donatılacağı bilinen bir gerçek. Şirket mükemmel pil ömrü sunmasıyla biliniyor ve bu nedenle bu telefon bir istisna olmayacak. WP10, telefonunuzun bir günden fazla çalışmasını sağlayacak 8000 mAh‘e kadar mega kapasiteye sahip olacaktır. Telefonun bağlantısı kesilmeden kolayca oyun oynayabilir ve video akışını saatlerce sürdürebilirsiniz. Bunu, tek bir şarjla uzun süre kesintisiz kullanıma olanak tanıyan yeni güç tasarrufu teknolojisiyle birleştiriyor.

OUKITEL WP10 amiral gemisi sağlam telefonunun SA ve NSA 5G / 4G küresel bant ağlarını da desteklemesi bekleniyor. 5G NR modem, daha fazla çok yönlülük için tam 2G-5G uyumluluğu sağlar. Dört büyük performans çekirdeği içeren 8 çekirdekli bir CPU ile donatılmış bu, daha hızlı oyunlar, daha hızlı uygulama yükleme ve büyük çekirdek kasına ihtiyaç duyan her şey anlamına geliyor. Ayrıca 4K video çekimi 30 fps’i de destekliyor.

Şimdilik, kameralar ve işlemci hakkında neredeyse hiç özellik yok. Bununla birlikte, bir MediaTek 5G yonga seti olasılığı yüksek. Bu cihazın lansman tarihi ve fiyat aralığı henüz şirket tarafından belirtilmedi, ancak piyasaya sürüldükten sonraki ilk birkaç gün için bir heyecan yaratması bekleniyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.