HTC Ekim 29, 2020 19:00

HTC Türkiye Pazarına Geri Dönüyor, Bomba Açıklama Geldi

Birkaç yıldır beklenen meraklı bekleyiş sona erdi. HTC Türkiye, yeni telefonlarını ülkemize getirecek, hem de kampanya ile!
HTC Türkiye Pazarına Geri Dönüyor, Bomba Açıklama Geldi

Birçok kullanıcın özlediği telefonları olan firma HTC, yeniden Türkiye akıllı telefon pazarında kendini gösterecek. Bunu Türkiye resmi İnstagram hesabı üzerinden açıklayan şirket ülkenin mobil pazarının gündemine aniden oturdu. Şirket en son U11 modelini Türkiye pazarına getirmiş ve resmi olarak satışını yapmıştı.

U11 modelinden sonra yeni çıkan akıllı telefonlarını ülkemiz pazarına getirmeyen HTC, birçok kulanıcısını ve fanlarını oldukça üzmüştü. Sonunda güzel haber HTC_tr İnstagram hesabından geldi.

İnstagram hesabı üzerinden “Çok Yakında” açıklamasıyla kısa bir Türkçe video paylaşan şirket, müjdeli haberi bu yolla vermiş oldu.

Ayrıca gönderilerine gelen yorumların çoğuna sıcakkanlı bir şekilde cevap veren firma akıllarda pek de soru işareti bırakmadı.

Eskiyi getir, Yeniyi götür!

Gönderisinde birçok yoruma cevap veren firma ayrıca bir de Türkçeye “eskisini getir yenisini götür” olarak çevirebileceğimiz “buyback” kampanyası yapacaklarını da açıkladı. Elinizdeki telefonunuzu verip yeni bir HTC cihazını uygun fiyata alabileceksiniz.

Peki hangi cihazlar gelecek?

Tayvanlı teknoloji devinin Türkiye‘ye ilk olarak getireceği modellerin yeni tanıtmış olduğu HTC Desire 20 Pro ve HTC U20 5G olmasını bekliyoruz. Bu beklentimizi de paylaştığı videoda görünen delikli ekrana sahip telefon görseli de doğruluyor. Çünkü HTC‘nin delikli ekrana sahip sadece iki modeli var ve ikisininde satışa çıkmasını bekliyoruz. Umarız güzel fiyatlar ile satışa sunulurlar.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.