Oyun Haberleri Ekim 27, 2020 21:00

PES 2021 Mobile iOS ve Android için çıktı

PES 2021 Mobile iOS ve Android için çıktı

Futbol oyunu tutkunları müjde. Merakla beklenen PES 2021 Mobile bugün iOS ve Android için ücretsiz olarak yayınlandı. İşte indirme linki.

Konami, bildiğiniz gibi bu yıl karşımıza yepyeni bir PES ile çıkmak yerine PES 20’ye güncelleme sunup kadroları yenilemek ile yetinmişti. Konami, bugün ise App Store ve Play Store’da yer alan PES 20 oyununu PES 2021 Mobile olarak güncelledi. Mobil sürüme gelen güncelleme ile kadrolar ve oyuncu yüzleri güncelleniyor.

Yani anlayacağınız Konami, mobil tarafta da büyük çaplı yenilik sunmuyor. Oyunda tek kişi veya online çok oyunculu modlarıyla hem yakındaki hem de uzaktaki arkadaşlarınızla maç yapabiliyorsunuz. Matchday modu sayesinde e-spor alanında da boy gösterebiliyorsunuz.

PES’in sevilen yanlarından olan efsanevi futbolcular bu oyunda da yer alıyor. Oyunda D. BECKHAM, F. TOTTI, D. MARADONA, S. GERRARD, G. BATISTUTA, FERNANDO TORRES ve K. RUMMENIGGE gibi efsane isimler yer alıyor. PES 21’de dünyanın dört bir tarafında oynanan gerçek maçların verileri haftalık olarak toplanıyor. Bunlar  Canlı Güncelleme özelliğiyle oyuna uygulanarak daha gerçekçi bir deneyim sunuluyor.

iOS ve Android için ücretsiz olarak sunulan oyunda, online modda kullanabileceğiniz bazı uygulama içi satın alımların yer aldığını belirtelim. Oyunun iOS sürümünü buradan ve Android sürümünü ise buradan indirebilirsiniz. 1.7 GB büyüklüğünde olan oyun, mobildeki futbol oyunu açlığınızı fazlasıyla dolduracak gibi görünüyor.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.