OnePlus Ekim 27, 2020 9:00

OnePlus 7T Güncelleme Aldı İşte yeni OxygenOS

OnePlus 7T serisi yeni bir kararlı Oxygen OS sistem güncellemesi aldı. Peki bu güncelleme yeni neler getiriyor? Detaylar haberimizde...
OnePlus 7T Güncelleme Aldı İşte yeni OxygenOS

Hem OnePlus 7T hem de 7T Pro, OnePlus’ın tescilli Android arayüzü olan Oxygen OS üzerinde çalışır. Oxygen OS, çok uzun süredir gelen hızlı güncellemelerle bilinir. 7T ve 7T Pro modellerinin bazen aynı anda güncelleme aldığını unutmayın. Ayrıca, OnePlus 7T’nin yurtdışı T-Mobile versiyonunun yazılım güncellemelerini daha geç bir tarihte alabileceğini de aklınızdan çıkarmamalısınız.

OnePlus 7T ve OnePlus 7T Pro için yeni bir Oxygen OS kararlı güncellemesi mevcut. AB ve küresel pazarlarda 10.0.14 ve Hindistan’da 10.3.6 numaralı güncelleme, telefonların sistem uygulamalarına ve Eylül Android güvenlik yamasına bir dizi düzeltme getiriyor.

Şu anda Oxygen OS’nin kararlı bir sürümünü zaten kullanmakta olan cihazlar, bu güncellemeyi bir OTA güncellemesi olarak alacaklar. Diğerleri ise OnePlus resmi sitesinden yardım alabilir veya beklemeyi tercih edebilir.

İşte tam değişiklik ve yenilik listesi günlüğü: (Changelog)

Sistem

  • Kullanıcının kullanım becerilerini hızla öğrenmesine yardımcı olmak için yeni eklenen kullanıcı yardım özelliği
  • Optimize edilmiş güç tüketimi ve sistemin kullanıcı deneyimini iyileştirme
  • Çalar saatin belirli senaryolarda çalmaması sorunu düzeltildi
  • Özel durumlarda Mesajlarla ilgili kararsızlık sorunu düzeltildi
  • Bazı üçüncü taraf uygulamalarda geri bildirim sorunu düzeltildi
  • Bilinen diğer sorunlar düzeltildi ve sistem kararlılığı iyileştirildi
  • Android Güvenlik Yaması 2020.09’a güncellendi

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.