Ana sayfa » Mobil » Yanıyorum, Söndürelim mi? Tabi Tabi. Huawei Band 4…

Yanıyorum, Söndürelim mi? Tabi Tabi. Huawei Band 4…

Yanıyorum, Söndürelim mi? Tabi Tabi. Huawei Band 4…

Ahmet Çakar’ın “Bakın beyler…” diye başlaması gibi uzunca konuşacağız. Huawei Band 4 meteoroloji uzmanlığına soyunuyor.

Xiaomi Mi Bands serisi piyasadaki tek uygun fiyatlı fitness takipçileri değil. Huawei ve Honor, bu iki markanın var olduğu hemen hemen tüm ülkelerde de benzer ürünler satıyor. Ancak, Xiaomi‘nin teklifleri kadar zengin özelliklere sahip değiller. Ancak  Huawei, rakiplerinde bulunan yazılım özelliklerini sunmak için hem kendi hem de Honor’un fitness takip cihazlarını düzenli olarak günceller. Şu anda, şirket nihayet hava tahmini seçeneğini Huawei Band 4 ve HONOR Band 5i ile sunuyor.

Huawei Band 4 ve HONOR Band 5i, markaların en yeni fitness takipçileridir. Akıllı telefonlarında olduğu gibi, bu iki giyilebilir cihaz da yeni özelliklerin yanı sıra hata düzeltmeleriyle düzenli ürün yazılımı güncellemeleri alıyor. Bu iki fitness takipçisi şimdi farklı yapı sürümleriyle yeni bir ürün yazılımı güncellemesi alıyor. Bununla birlikte, değişiklik günlüğü aynı, bu da güncellemenin onlar için aynı değişiklikleri getirdiği anlamına geliyor.

Honor Band 5i

Honor Band 5i

HuaweiCentral uyarınca, Huawei Band 4 için yeni güncelleme 1.0.2.112 donanım yazılımı sürümüyle birlikte gelirken, HONOR Band 5i için olan sürüm 1.0.5.100’ü taşıyor. Her zaman olduğu gibi, güncelleme Huawei Health uygulaması üzerinden aktarılıyor. Başlangıçta belirtildiği gibi, yeni güncelleme nihayet 6 günlük hava durumu tahmini özelliğini getiriyor ve ayrıca tamamlayıcı uygulamadaki Watch Face Store‘a yeni saat yüzleri ekliyor. Hava durumu tahminlerinin ne kadar isabetli olduğunu henüz bilmiyoruz, hep birlikte göreceğiz.

En son güncellemeyi almak için, sahip olduğunuz akıllı telefona bağlı olarak Google Play Store, Huawei AppGalery veya Apple App Store‘dan Huawei Health uygulamasının en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.