Ana sayfa » Mobil » Meizucuğum Bu Nasıl Şarj? Meizu POP2 Kulaklık…

Meizucuğum Bu Nasıl Şarj? Meizu POP2 Kulaklık…

Meizucuğum Bu Nasıl Şarj? Meizu POP2 Kulaklık…

Telefonlarının kalitesiyle çok konuşulan Meizu, bu kez şarjı oldukça uzun giden Meizu POP2 kulaklıklarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Meizu, geçen hafta Hindistan’da Meizu Buds TWS’yi piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemez. Bunun bir ODM ürünü olduğuna inanıyoruz. Öte yandan, akıllı telefon üreticisi geçen yıldan Meizu POP2 halefi olarak Çin’de Meizu POP2s TWS‘yi piyasaya sürdü.

Yeni piyasaya sürülen Meizu POP2, önceki Meizu POP2’ye göre küçük bir yükseltmedir. Yeni model, eski modelle aynı tasarıma ve küçük varyasyonlarla benzer özelliklere sahiptir. Öncelikle farklılıklar hakkında konuşursak, yeni kulaklıkların her biri, eski kulaklığın 5,4 gram ağırlığına kıyasla 5,1 gr ağırlığındadır. Ayrıca, yeni model, desteklenen Meizu akıllı telefonlarda Flyme hızlı çift işlevini ve aramalar için cVc gürültü azaltma algoritmasını (ENC – Elektronik Gürültü Engelleme) destekliyor.

Yukarıda belirtilen değişikliklerin yanı sıra, yeni Meizu POP2 gerçek kablosuz kulaklıkları, öncülü ile aynıdır.Ayrıca kulaklıklar ter direnci için IPX5 sertifikalıdır ve müzik kontrolü, çağrıları kabul etme / reddetme ve ses asistanı için dokunma hareketlerini destekler. Bu, Bluetooth 5.0 ile bağlandığı ve diğer modern TWS’ler gibi USB Type-C ile şarj olduğu anlamına gelir. Şirket, 350mAh pil içeren şarj kutusu ile benzer bir 24 saatlik maksimum pil ömrü sunduğunu iddia ediyor. Ayrıca ürün ile ilgili ilgili en iyi şey, sadece 299 yuan (45 $) olan fiyatıdır. Ek olarak, şirket Meizu 17/17 Pro‘yu satın alan müşterilere Meizu POP2’leri 249 yuan (37 $) karşılığında sunuyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.