Akıllı Saat Ekim 21, 2020 19:30

Amazfit POP Tanıtıldı! Bu Fiyata Bu Saat Yok Satar

Amazfit Pop akıllı saat piyasaya sürüldü. Xiaomi'nin alt markası Huami, uygun fiyatlı ve bol özellikli yeni saatini tanıttı. İşte fiyatı...
Amazfit POP Tanıtıldı! Bu Fiyata Bu Saat Yok Satar

Huami, Amazfit Bip serisi ve Stratos ailesi gibi cihazlarla indirimli giyilebilir ürünler sunma konusunda bir üne sahiptir. Şimdi, şirket, yakın zamanda Hindistan‘da piyasaya sürülen Bip U‘nun yeniden markalanmış bir versiyonu gibi görünen yeni duyurulan Amazfit Pop ile istikrarlı serisine bir tane daha bütçe odaklı akıllı saat ekliyor.

Yeni akıllı saat artık Çin‘de ön sipariş için mevcut ve açıkça Apple Watch‘tan ilham alan bir tasarım ile geliyor. Bu, yuvarlak köşeli kare saat, sağ yanında bir adet kontrol düğmesi bulunduruyor ve rengarenk kayışları ile çok güzel görünüyor.

Amazfit POP

Amazfit POP

Amazfit Pop, 349 yuan (~ 52 $) fiyatla satılıyor, fiyatı normal gibi değil mi? Ancak önce özellikler listesine baksaydınız muhtemelen bunu söylemezdiniz. 1,43 inç renkli bir ekran (320 x 302), kan / oksijen takibi için bir SPO2 sensörü, uyku takibi, adet döngüsü takibi, 60’tan fazla spor modu ve 5 ATM su direnci…

Diğer dikkate değer özellikler arasında 50 arama seçeneği, Bluetooth 5.0, NFC, Huami’nin PAI sağlık değerlendirme sistemi, bildirim yansıtma, müzik / kamera kontrolleri ve dokuz güne kadar pil ömrü sayılabilir.

Çin dışında bulunabilirlik konusunda bir bilgi yok. Ancak Hindistan, Türkiye gibi pazarlarda zaten seçim yapabileceğiniz pek çok Amazfit akıllı saat seçeneği var. En yakın Mi Store mağazasına giderek mevcut seçeneklere göz atabilirsiniz.

Bunlara da bir bakın

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.