Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » realme Watch S Pro netleşiyor; realme acemiliğini atmışa benziyor!

realme Watch S Pro netleşiyor; realme acemiliğini atmışa benziyor!

realme Watch S Pro netleşiyor; realme acemiliğini atmışa benziyor!

Çin’in yükselen şirketi realme, yeni Watch S Pro modeli üzerinde çalışıyor. Saat, ismindeki “Pro” ibaresnin hakkını vermeye geliyor!

Bu yılın yükselen yıldızı realme, ilk akıllı saatini de 5 Mayıs tarihinde tanıtmıştı. Ülkemiz pazarına da bu saati sunan ve uygun fiyatlı bir modeli karşımıza çıkarmış olan şirket, aslında ekran açısıdan eksik bir saati satışa çıkarmıştı; ancak saatin son derece ucuz olması, farklı bir şey bekleyememize neden olmuştu. Teknik açıdan son derece başarılı olan realme Watch, ekranın küçüklüğü sebebiyle rakiplerinden geri kalıyordu. Buna karşı realme Watch S Pro modeli üzerinde çalışan şirket, yuvarlak kadranlı saatin için IMDA sertifikası aldı.

Yakın zamanda FCC‘de yer alan listelerde de gözümüze ilişen realme Watch S Pro, 1.39 inç büyüklüğünde AMOLED bir ekrana sahip olacak. Çözünürlük tarafında da son derece iddialı olacağı öğrenilen saat, 454×454 piksel çözünürlükle pazara sunulacak ve 64.5 gramlık bir ağırlık ile gelecek. 420 mAh kapasiteli bir pil ile de kullanıcılarının yanında uzun süre aktif kalacağı öğrenilen Watch S Pro, birçok spor moduyla da desteklenecek.

FCC’ye göre basit bir saat olmayacak olan saat, telefondan bağımsız olarak da birçok görevi yerene getirecek. Bluetooth, GPS ve Globass desteğiyle de ismindeki “Pro” ibaresinin hakkını vermesi beklenen Watch S Pro, optik nabız, ortam ışık sensörü, jiroskop ve jeomanyetik sensörlere sahip olacak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.