Ana sayfa » Android » Huawei Mate 40 serisinin Yurt dışı fiyatları ortaya çıktı!!!

Huawei Mate 40 serisinin Yurt dışı fiyatları ortaya çıktı!!!

Huawei Mate 40 serisinin Yurt dışı fiyatları ortaya çıktı!!!

Huawei’nin merakla beklenen Mate 40 serisi, lansmana sadece iki gün kala yurt dışı fiyatları ile sızdırıldı. İşte detayları;

ABD yaptırımlarına rağmen akıllı telefon üretiminden vazgeçmeyen Huawei, 22 Ekim tarihinde yeni amiral gemileri Mate 40 serisini piyasaya sürecek. Lansman tarihi yaklaştıkça cihazlar hakkında ortaya çıkan sızıntılar da sıklığını arttırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta altıgen kamera tasarımı ile görünen bu telefonların, şimdi de yurt dışı fiyat listesi ortaya çıktı. Aslında Mate 40 Porsche Design Edition‘ın fiyatını daha önceden öğrenmiştik. Ancak herkesin merak ettiği diğer modellerinde fiyatı, güvenilir bir kişi olan RODENT tarafından sızdırıldı.

Bunların arasında Huawei Mate 40 Pro, 1.100 Euro’luk bir fiyat etiketine sahip olurken, Mate 40 Pro Plus ise 1.400 Euro’luk bir fiyat etiketine sahip olacak. Porsche Design sürümünün 2.500 Euro olacağını da zaten hepimiz biliyoruz. Bu rakamlar aslında vergileri katmazsanız oldukça tatmin edici(Porsche hariç). Ancak ülkemizdeki döviz kurları ve teknolojik ürünlere eklenen vergileri varsayarsak, asgari ücretli bir kişinin Mate 40 serisine sahip olma ihtimali çok düşük.

Bildiğiniz üzere Huawei’nin yurt dışı fiyatları, yurt içine nazaran her zaman yüksek olmuştur. Bu yüzden Mate 40 serisinin Çin’deki satış fiyatı, Avrupa’ya nazaran düşük olacaktır.

Huawei, yeni Mate 40 serisini iki gün sonra; Mate 40, Mate 40 Pro, Mate 40 Pro Plus ve Mate 40 RS Porsche Design dahil olmak üzere dört model olarak tanıtacak. Şirket bu telefonlara ek olarak bir de FreeBuds Studio kulaklığını duyuracak.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.