Ana sayfa » Güncel Teknoloji Haberleri » Galaxy M02 Geekbench performans testlerinde!!! Lansman çok yakında

Galaxy M02 Geekbench performans testlerinde!!! Lansman çok yakında

Galaxy M02 Geekbench performans testlerinde!!! Lansman çok yakında

Samsung’un bir süredir üzerine çalıştığı bütçe dostu telefonu Galaxy M02, Geekbench performans testlerinde görüldü…

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bütçe dostu akıllı telefon kategorisine yeni üyeler eklemeye devam ediyor. Son zamanlarda şirketin yeni Galaxy M02 modeli üzerine çalıştığı ortaya çıktı. Hatta bu telefon; Bluetooth SIG,  Wi-Fi Alliance ve  NEMKO AS sertifika siteleri tarafından da onaylandı. Şimdi ise giriş segmentinde olması beklenen M02, Geekbench performans testlerinde görüldü.

SM-M025F model numarası ile Geekbench’i ziyaret eden Galaxy M02, Snapdragon 450 yonga setinden güç alacak ve 3GB RAM ile de desteklenecek. Ancak cihaz piyasaya sürüldüğünde, farklı bellek yapılandırmasına da sahip olabilir. Skorlar hakkında konuşacak olursak M02, tekli çekirdek testinde 128 puan alırken, çoklu çekirdek testinde ise 486 puan alıyor. Zaten giriş seviyesi bir telefondan da bu skorlardan fazlasını beklemek saçma olur.

Geekbech, yukarıda saydıklarımız dışında M02’nin kutudan, Android 10 işletim sistemi ile çıkacağını da doğruluyor. Bunun dışında ise başka bir bilgi vermiyor.

Galaxy M01 ile benzerlik göstermesi beklenen bu telefon; HD + çözünürlüklü Infinity-V ekran, 13+2 megapiksel çift arka kamera, 4.000 ya da 4.500 mAh’lik pil ile karşımıza çıkabilir. Yine de daha fazla detaya için lansmanı beklesek iyi olur.

Şu an itibariyle yaklaşmakta olan M02 hakkında toplayabildiğimiz bilgiler bu kadar. Ancak uygun fiyatlı olması beklenen bu telefon hakkında, yeni bir sızıntı ortaya çıktığında tekrardan sizlerle paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.