Ana sayfa » Android » OPPO kulaklıkta zirve yapacağı Enco X modelini duyurdu!!!

OPPO kulaklıkta zirve yapacağı Enco X modelini duyurdu!!!

OPPO kulaklıkta zirve yapacağı Enco X modelini duyurdu!!!

OPPO’nun Smart Life ürün konferansı kaldığı yerden devam ediyor. Şirket etkinliğe ilk olarak Enco X kablosuz kulaklığı ile giriş yapıyor.

OPPO, Çin’deki büyük  Smart Life ürün konferansı etkinliğine geride bıraktığımız saatlerde başladı. Girişi ilk olarak kablosuz kulaklığı ile yapan dev üretici, ses kalitesi en üst düzeyde olan OPPO Enco X modelini duyurdu. Danner’in en iyi ses markası Dynaudio  ile ortaklık kuran OPPO, amiral gemisindeki pürüzsüz ses deneyimini, bu kulaklığa taşımayı da başarıyor.

OPPO Enco X kablosuz kulaklık, HiFi sesi kulaklara getiren DBEE3.0 ses teknolojisi ile donatılıyor. Buna ek olarak cihazda çift ünite tasarımı ve yarı saydam sesi anında bir elmas gibi ortaya çıkaran süper iletken manyetik diyafram ünitesine yer veriliyor.

OPPO-Enco-X-1

Sadece bu kadar  değil. OPPO Enco X kablosuz kulaklıklar aynı zamanda; güçlü ve zayıf gürültü azaltma, şeffaf mod, yakın gürültü azaltma dahil olmak üzere toplam dört gürültü azaltma modu ile geliyor. Buna ek olarak  Bluetooth 5.2 ile desteklenen bu kulaklık, tam deneyim yaşayacağınız kesintisiz bir bağlantı sunuyor.

Bir kablosuz kulaklıkta herkes şarjının çok iyi gitmesini ister. Zira kullanıcısının yanında olan OPPO’da, bu kulaklığında  25 saate kadar dayanabilen süper bir pil ömrü sunuyor. Ancak güçlü gürültü azaltma modlarında bu süre 20 saate kadar gerileyebiliyor.

OPPO Enco X’in fiyatı ise şu an için belirsiz. Ancak şirket etkinlik sonunda bu ürünün fiyatını açıklayacaktır diye umut ediyoruz.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.