Ana sayfa » Mobil » Kasımda Aşk Başkadır… Huawei Nova 8 Serisi….

Kasımda Aşk Başkadır… Huawei Nova 8 Serisi….

Kasımda Aşk Başkadır… Huawei Nova 8 Serisi….

Heyecanla beklenen Huawei Nova 8 serisi için geri sayım başladı. Büyük olasılıkla kasım ayında lansmanı yapılacak. İşte ayrıntılar…

Huawei Mate 40 serisinin tamamı 22 Ekim’de resmiyet kazanacak. Mate 40 serisini piyasaya sürdükten sonra, şirket odak noktasının Huawei Nova 8 serisi olduğunu açıkladı. Çin’den güvenilir bir kaynak, Nova 8’in Kasım ayında duyurulacağını iddia etti.

Önümüzdeki ay Nova 8 serisinin geleceğini iddia etmenin yanı sıra, ihbarcı beklenen cihazların özellikleri hakkında yeni bilgiler paylaşmadı. Geçmiş raporlar, Nova 8 ailesinin Nova 8 SE, Nova 8 ve Nova 8 Pro gibi üç el cihazı içereceğini ortaya çıkardı. HJC-AN00 / TN00 ve JSC-AN00 / TN00 model numaralarının Nova 8 modelleriyle ilişkili olduğu tahmin edilmektedir.

İddia edilen Nova 8 Pro, ekranının kavisli kenarlara ve çift selfie yakalayıcıları için hap şeklinde bir kesik özelliğine sahip olduğunu ortaya çıkarmak için yakın zamanda sızdırılmış çekimlerde ortaya çıktı. Nova 8 Pro’nun 120Hz yenileme hızı sunan bir OLED panele sahip olduğu tahmin ediliyor. Cihaz, MediaTek Dimensity 1000+ yonga seti ile güçlendirilebilir ve Çin’e 3.999 Yuan (~ 598 $) fiyat etiketi ile gelebilir.

Nova 8, Dimensity 820 yonga setine sahip olabilir. Ekranı 90Hz yenileme hızını destekleyebilir ve 3,299 Yuan (~ 493 $) fiyatıyla Çin pazarlarına vurabilir. Nova 8 SE, Dimensity 800 yonga seti ve 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile gelebilir ve 2.799 Yuan (~ 419 $) olarak fiyatlandırılabilir.

İlgili bir haberde Huawei geçtiğimiz günlerde Nova 7 SE 5G Vitality Edition‘ı tanıttı. Özellikler ve tasarım açısından, Çin’de daha önce piyasaya sürülen aynı Nova 7 SE telefon. Eski model Kirin 820 yonga setine sahipken, yeni model Dimensity 800U SoC ile geliyor.

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.