Ana sayfa » Mobil » Şimdi de Galaxy S21 ortaya çıktı; gözlerimiz “S20″yi arıyor!

Şimdi de Galaxy S21 ortaya çıktı; gözlerimiz “S20″yi arıyor!

Şimdi de Galaxy S21 ortaya çıktı; gözlerimiz “S20″yi arıyor!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni Galaxy S21 serisinde hayal kırıklığı yaşatabilir; işte yeni S21 ve onun muhtemel tasarımı!

Bugün ortaya çıkan bilgilerin ardından netleşmeye devam eden Galaxy S21 serisi, tasarım tarafında adeta fiyasko olmaya geliyor. Birkaç saat önce ortaya çıkan S21 Ultra‘nın ardından tasarımsal videosu ile gündeme gelen S21, tasarım tarafında birçok insan tarafından linçlenecek. Ki güzellik göreceli bir kavram olduğundan belli başlı kesimlerin de beğenisini kazanacak; ancak eminiz, çoğunluk için “rezalet” tasarımlar bu seride bizleri bekleyecek.

Birkaç saat önce yaptığımız S21 Ultra haberinde söylediğimiz gibi sol üst tarafta köşeyle bütünleşmiş kalın ve ana renkten daha koyu bir renge sahip kamera modülünü karşımıza çıkartacak olan Galaxy S21, üçlü kamerayla birlikte gelecek. Ön tarafta oldukça ince çerçeveler ve delikli bir ekran ile gelmesi muhtemel olan telefon, tahmin edebileceğiniz üzere polikarbon kapağı sebebiyle linç yemeyi sürdürecek.

Son dönemde amiral gemisi modellerde görmeye alıştığımız şelale ekranı değil; her zamanki gibi düz ekranı benimseyecek olan S21, 6.2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacak. Yapılan iddialar telefonun 151,7 x 71,2 x 7,9 mm boyutlarında olacağını da söylerken, üç farklı renk yeni amiralde bizlere eşlik edecek; GriPembe, Menekşe, Gümüş ve Beyaz

 

“Kardeş sitelerimiz SamsungBurada.Net, HuaweiBurada.Net, xiaomiburada.Net OppoBurada.Net adreslerine de girmenizi sizden rica ediyoruz…”
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.