Mobil Ekim 18, 2020 19:00

Micromax İki Uygun Fiyatlı Telefon Müjdesi Verdi!

Hindistan markası Micromax iki yeni bütçe dostu telefon duyurusu yaptı. Daha önce de piyasaya telefon süren firma bu kez başarılı olacak mı?
Micromax İki Uygun Fiyatlı Telefon Müjdesi Verdi!

Dün, Hindistan merkezli Micromax markasının kurucu ortağı Rahul Sharma, Kasım ayı başlarında ülkede yeni telefonlar piyasaya süreceğini açıkladı. Bilindiği üzere Hindistan’ın önde gelen akıllı telefon markalarından Micromax, Çinli muadillerinden yenilgi ile karşılaşmıştı. Şu anda, Xiaomi, Vivo, Realme ve OPPO gibi markalar, son birkaç yıldır Hindistan’da farklı fiyatlandırma segmentlerinde telefonları piyasaya sürdükleri için Hindistan’da çok popüler. Firma yakında “In” alt markasını tanıtarak Çinli markalar ile rekabete girecek. Sharma, yaklaşan Micromax telefonlarının özellikleriyle ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşmadı, ancak The Mobile Indian tarafından hazırlanan yeni bir rapor, markadan gelecek iki telefonun önemli ayrıntılarını ortaya çıkardı.

Yayına göre, Kasım ayının ilk haftasında iki telefon piyasaya sürülecek. Hatta lansmanın 2 Kasım’da gerçekleşebileceğini bile söyledi. İlk telefonun MediaTek Helio G35 yonga setine sahip olacağını ve 6.5 inçlik bir HD + ekrana sahip olacağını söyleyen ilk telefon. Sharma, telefonlarının reklamsız stok Android deneyimi sunacağını iddia etmişti.

Cihazın adı henüz bilinmiyor. Raporda, telefonun temel modelinin 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanıyla geleceği ve 13 megapiksel + 2 megapiksel çift kamera sistemine sahip olacağı belirtiliyor. Daha yüksek 3 GB RAM + 32 GB depolama modeli 13 megapiksel + 5 megapiksel + 2 megapiksel üçlü kamera sistemi ile donatılacak. Cihaz 5000 mAh batarya ile destekleniyor.

Ayrıca Geekbench’te markanın bir başka telefonu daha görüldü. Liste, telefonun adının “Micromax In 1A” olabileceğini ve Helio P35 yonga seti, 4 GB RAM ve Android 10 OS gibi özelliklere sahip olduğunu ortaya çıkardı.

Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntıları görebilirsiniz.